Įspūdingai išsigelbėję „Bayer“ futbolininkai tęsia sezoną be pralaimėjimų, „Bayern“ nusileido „Borussia“ ekipai

Lėverkuzeno „Bayer“ su Xabi Alonso tęsia įspūdingą sezoną be pralaimėjimų.

Įspūdingai išsigelbėję „Bayer“ futbolininkai tęsia sezoną be pralaimėjimų<br> Imago/Scanpix nuotr.

Mar 30, 2024, 9:49 PM

Vokietijos čempionato lyderiai šeštadienį namuose 2:1 (0:1) palaužė „Hoffenheim&ldquo; ekipą.

Svečiai išsiveržė į priekį 33-ąją minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Maximillianas Beieris.

Visgi „Bayer“ ekipa ir vėl sugebėjo stebuklingai išsigelbėti. 88-ąją minutę išlyginamąjį įvartį pelnė Robertas Andrichas, o po 3 minučių Patrikas Schikas išplėšė šeimininkams pergalę.

Tuo tarpu Dortmundo „Borussia“ išvykoje 2:0 (1:0) palaužė Miuncheno „Bayern“.

Pirmajame kėlinyje įvarčiu pasižymėjo Karimas Adeyimi, o antroje rungtynių pusėje persvarą padvigubino Julianas Ryersonas.

Šį sezoną Lėverkuzeno klubas dar nėra patyręs nė vieno pralaimėjimo ir Vokietijos čempionate turėdamas 73 taškus įgijo 13 taškų persvarą prieš Miuncheno „Bayern“. „Borussia“ su 53 taškais rikiuojasi 4-oje pozicijoje.