J. Valančiūnas rungtynes pradėjo įspūdingu dėjimu, „Raptors“ šventė pergalę (video)

Jonas Valančiūnas antras rungtynes iš eilės pradėjo starto penkete, pirmuosius taškus pelnė galingu dėjimu ir svariai prisidėjo prie antrosios „Toronto Raptors“ pergalės trečiosiose ikisezoninėse NBA rungtynėse. Toronto komanda po atkaklaus mačo 104:101 palaužė „Washington Wizards“ ekipą.

„Raptors“ naujokai nudžiugino gerbėjus - K. Lawry pelnė 14 taškų, J. Valančiūnas - 8.<br>„Reuters"

2012-10-18 15:20, atnaujinta 2018-03-16 00:45

Per 25 žaidimo minutes J. Valančiūnas pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, vieną perėmė, blokavo tris varžovų metimus, suklydo 4 kartus ir užsidirbo 4 pražangas.

Kitas „Raptors“ lietuvis L. Kleiza žaidė 11 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), perėmė vieną kamuolį ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai Toronto komandoje žaidė L. Fieldsas - 15 taškų, ekipos naujokas K. Lowry - 14, A. Johnsonas - 13, J. M. Calderonas (8 rez. perd.) - 12.

Vašingtono ekipai 12 taškų įmetė T. Bookeris, po 11 - M. Websteris, čekas J. Vesely ir E. Okaforas.

Kitame mače „Houston Rockets“ 109:102 savo aikštėje nugalėjo „Memphis Grizzlies“ ekipą.

D. Motiejūnas šį kartą sužaidė vos 5 minutes, per kurias pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau net 5 kartus prasižengė.

Nugalėtojams K. Martinas pelnė 22 taškus, P. Pattersonas - 17, C. Delfino - 14, T. Douglasas - 13. „Rockets" komandos įžaidėjas J. Linas pelnė 7 taškus ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų.

Memfio komandai M. Conley surinko 18 taškų, R. Gay'us - 13, J. Selby - 11.