Eurolygoje siautėjęs S. Weemsas prie CSKA pergalės prisidėjo 30 taškų (rezultatai)

Eurolygos D grupėje Vilniaus „Lietuvos ryto“ skriaudikams Maskvos CSKA krepšininkams prireikė pratęsimo, kad 76:71 (14:13, 25:18, 10:15, 13:16, 14:9) įveiktų Belgrado „Partizan“ komandą, žaidusią namuose. Nugalėtojų komandoje buvęs Kauno „Žalgirio“ legionierius Sonny Weemsas pelnė 30 taškų ir surinko 38 naudingumo balus.

CSKA ir „Partizan“ rungtynės.<br>AP

Oct 19, 2012, 10:45 AM, atnaujinta Mar 16, 2018, 12:25 AM

S. Weemsas aikštėje praleido 36 min. 15 sek. (dvitaškiai: 8/12, tritaškis: 2/2, baudų metimai: 8/8), atkovojo 3 ir perėmė tiek pat kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo. S. Weemsas neprasižengė nė karto ir išprovokavo 6 pražangas.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus porai minučių „Partizan“ pirmavo 60:57, tačiau tritaškį įsmeigė M. Teodosičius – 60:60. Po beveik minutės tylos du baudos metimus pataikė N. Krstičius, tačiau B. Bogdanovičius skirtumą išlygino -62:62.

Netrukus tritaškį prametė M. Teodosičius ir iniciatyva atsidūrė „Partizan“ rankose. Šeimininkų ekipa turėjo net porą progų išsiveržti į priekį – likus trims sekundėms B. Bogdanovičius prametė dvitaškį, tačiau kamuolį atkovojo D. Bertanis, kuris atliko perdavimą L. Westermannui, kuris šovė pro šalį.

Pratęsimą sėkmingiau pradėjo „Partizan“ komanda, kuri per porą minučių susikrovė keturių taškų persvarą – 67:63. Tačiau CSKA atsitraukti neketino. Keturis taškus iš eilės pataikė S. Weemsas, netrukus pasižymėjo M. Teodosičius ir rezultatas buvo lygus – 69:69.

Iki kėlinio pabaigos likus penkiolikai sekundžių du baudos metimus pataikė M. Teodosičius – 74:69, o likus septynioms sekundėms nuo baudų metimo linijos taikliai atakavo ir S. Weemsas – 76:71.

CSKA: S. Weemsas – 30, M. Teodosičius – 12, N. Krstičius ir Z. Ercegas – po 9, V. Chriapa – 6, A. Jacksonas – 5, A. Voroncevičius – 3, D. Nicholasas – 2.

“Partizan”: B. Bogdanovičius – 16, L. Westermannas – 15, D. Bertanis – 11, V. Lučičius, D. Musli (10 atk. kam.), D. Gordonas – po 8, D. Milošavljevičius, M. Cakarevičius – po 2, D. Gagičius – 1.

Stambulo „Besiktas” krepšininkai nesunkiai įsirašė antrąją pergalę. „Besiktas“ komanda išvykoje 86:71 nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ komandą, kuriai tai buvo antrasis pralaimėjimas.

„Besiktas“ komandą savo jėgą pademonstravo antrojo kėlinio starte, kuomet spurtavo 11:0 ir perėmė žaidimo kontrolę. Ketvirčio pabaigoje turkai dar kartą skėlė antausį varžovams ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 47:31.

Po pertraukos “Besiktas” toliau neketino atsipalaiduoti ir išlaikė atstumą iki galo.

“Besiktas“: C. Jerrellsas – 27 (26 n. b.), M. Guleris – 14 (7 atk. kam.), D. Markota – 11. S. Četinas ir P. Christopheris – po 9, V. Dašičius – 6, R. Falkeris – 4.

„Brose Baskets”: A. Gavelis – 21, B. Nachbaras – 11, S. Gipsonas ir M. Zirbesas (7 atk. kam.) - po 10, L. Williamsas – 7, K. Tadda ir C. Javobsenas – po 6.

Kitose rungtynėse Berlyno „Alba“ 74:71 nugalėjo Šalono „Elan Chalon“ ekipą. „Alba“: D. Thompsonas – 24 (8 atk. kam.), D. Woodas – 19, H. Schaffartzikas – 13, N. Djedovičius ir B. Randle – po 5, A. Mirallesas – 4, V. Avdalovičius ir Z. Morley – po 2.

„Elan Chalon“: S. Tchicamboud – 20, B. Chilbas ir S. Williamsas (13 atk. kam.) - po 14, M. Jeanas Baptiste Adolphe'as – 9, B. Rushas – 7, J. Lauvergne – 4, N. Langas – 3.

Tel Avivo “Maccabi” komanda 70:68 (14:20, 17:13, 22:19, 17:16) nugalėjo Sienos „Montepaschi“, kurioje rungtyniauja buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Aleksandras Rašičius. „Maccabi“: R. Hickmanas – 19, M. Thomas – 14 (11 atk. kam.), L. Eliyahu – 11 (11 atk. kam.), D. Smithas – 7 (7 atk. kam.), D. Loganas ir G. Pnini – po 5, Y. Ohayonas ir G. Šermadinis – po 4, N. Caneris-Medley – 1.

„Montepaschi“: M. Kempas – 16, B. Brownas – 11, K. Kanguras ir D. Mossas – po 9, V. Sanikidzė ir T. Ressas – po 7, M. Kasunas – 5 (11 atk. kam.), A. Rašičius ir D. Hackettas – po 2.

Jonas Mačiulis pelnė 5 taškus, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 78:76 nugalėjo Kantu „Mapooro“ ekipą.

„Panathinaikos“: S. Schortsanitis – 19, D. Diamantidis – 12 (7 rez. perd.), R. Ukičius ir A. Panko – po 11, K. Tsartsaris – 8, D. Kitchenas – 6, J. Mačiulis – 5, M. Bramosas – 4, H. Armstrongas – 2.

„Mapooro“: P. Aradori ir M. Markoišvili – po 17, A. Tyus-Cecchini – 10, J. Brooksas - 9 J. Tabu – 7, J. Smithas – 4, M. Cusinas – 2, M. Ščekičius – 1.