„Statyba“ ir „Neptūnas“ iškopė į LKF taurės turnyro penktąjį etapą

Lietuvos krepšinio federacijos

Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai nugalėjo Vilniaus „Perlą-MRU“.<br>G. Šiuparys

ELTA ir lrytas.lt inf.

Nov 14, 2012, 10:34 AM, atnaujinta Mar 15, 2018, 11:22 AM

„Statyba“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, tačiau Martynas Paliukėnas nepataikė dviejų baudos metimų, o Taurantas Tamošiūnas pelnė du taškus ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Jo pabaigoje jau „LSU-Baltai“ pirmavo penkiais taškais (82:77), tačiau šeimininkai per 10 sekundžių pelnė 6 taškus ir išplėšė pergalę.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Ovidijus Varanauskas, 19 - Vitalijus Lukša (12 atk. kam.), 15 - Martynas Paliukėnas, 14 - Darius Tarvydas.

Kauno ekipoje pasižymėjo Vidmantas Sragauskis. Jis pelnė 30 taškų (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 6/8, baudos 2/2). Taurantas Tamošiūnas surinko 13 taškų, Arūnas Vasiliauskas - 11.

LKF taurės turnyro penktajame etape „Statyba“ susitiks su kita LKL ekipa - Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Klaipėdos „Neptūnas“ (LKL) savo aikštėje 93:71 (26:16, 25:18, 19:16, 23:21) nugalėjo NKL rungtyniaujantį Vilniaus „Perlą-MRU“.

Klaipėdos komandai Deividas Gailius pelnė 26 taškus, Marius Runkauskas - 20, Rašonas Broudas (Rashaun Broadus) - 12.

Vilniaus ekipoje Mantas Virbalas surinko 18 taškų, Jonas Elvikis - 14, Antanas Udras - 10.

„Neptūnas“ penktajame etape susitiks su Šakių „Zanavyko“ ir Kėdainių „Nevėžio“ poros nugalėtoju.