Įspūdingas J. Valančiūno žaidimas - M. Jordano akivaizdoje (video)

Jonas Valančiūnas sužaidė dar vienas įspūdingas rungtynes, tačiau „Toronto Raptors“ klubas NBA lygoje patyrė dar vieną apmaudžią nesėkmę. Kanados klubas išvykoje 97:98 (25:22, 28:31, 21:22, 23:23) nusileido „Charlotte Bobcats“ komandai.

J. Valančiūnas bando sustabdyti K. Walkerį.<br>„Reuters"

Nov 22, 2012, 4:18 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 5:18 AM

Pergalingus taškus nugalėtojams, iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 28 sekundes, pelnė R. Sessionsas. A. Barganini turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo dvitaškis aidint sirenai buvo netaiklus.

Aukštaūgis iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir rungtyniavo net 35 minutes, per jas surinko 16 taškų (8/11 dvit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir prasižengė šešis kartus. Tai buvo antrasis iš eiles ir trečiasis ši sezoną J. Valančiūno dvigubas dublis.

L. Kleiza rungtyniavo 12 minučių, per kurias taškų nepelnė prametė tris tritaškius, atkovojo kamuolį ir du kartus prasižengė.

Rungtynes „Time Warner Cable“ arenoje Šarlotėje stebėjo ir „Bobcats“ savininkas, NBA legenda Michaelas Jordanas.

„Raptors“ (3/9): A. Bargnani - 25, K. Lawry (8 rez. perd.) - 21, J. Valančiūnas - (10 atk. kam.) - 16, D. DeRozanas - 14, T. Rossas - 11, J. Calderonas - 7, E. Davisas - 2, A. Johnsonas - 1, L. Kleiza - 0.

„Bobcats“ (6/4): K. Walkeris - 19, M. Kiddas-Gilchristas ir R. Sessionsas - po 14, J. Tayloras ir B. Biyombo - po 11, B. Mullensas - 10, B. Hayywoodas - 6.