Nimburko ČEZ sutriuškinę „Prienai“ iškovojo antrąją pergalę Europos taurės turnyre

„Prienų“ krepšininkai Europos taurės turnyre iškovojo antrąją pergalę. Jie Kaune 84:66 (21:17, 30:17, 13:19, 20:13) nugalėjo Nimburko ČEZ (Čekija) komandą.

„Prienai“ Europos taurės turnyre yra iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą.<br>M. Patašius

2012-11-22 09:13, atnaujinta 2018-03-15 05:43

Aikštės šeimininkams solidesnę persvarą pavyko susikrauti antrajame ketvirtyje. Ilsėtis, sužaidus du kėlinius komandos išsiskyrė „Prienams“ pirmaujant 51:34. Vis dėlto, trečiąjį kėlinį laimėję svečiai persvarą sumažino. Prieš lemiamą ketvirtį „Prienai“ pirmavo 64:53. Tvarkingai sužaidę paskutines dešimt minučių prieniškiai varžovams intrigos rungtynių pabaigoje sukurti neleido ir šventė pergalę 84:66.

„Visas rungtynes sužaisti vienodai gerai, be duobių yra sunku. Šaunu, kad pavyko grįžti į tas pačias vėžes ir susitvarkyti. Šaunuoliai vyrai. Prieš rungtynes akcentavome, kad meistriškumu gal ir nusileidžiame, bet turime kovoti“, - LRT sakė „Prienų“ komandos treneris Virginijus Šeškus.

Rezultatyviausiai „Prienų“ komandoje rungtyniavo Žygimantas Janavičius, per 27 minutes pelnęs 16 taškų, atkovojęs 6 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdvimus. „Prienai“: Ž. Janavičius – 16, G. Orelikas (4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir A. Urbutis (11 atk. kam.) - po 15, S. Vene – 13, G. Kadziulis (7 atk. kam.) - 12, A. Milaknis – 8, A. Valeika – 5. ČEZ: R. Rančikas (7 atk. kam.) - 19, J. Welschas – 12, P. Benda, A. Abramsas ir M. Tayloras – po 8, V. Hrubanas – 5, L. Palyza, N. Radekas ir D. Naymickas – po 2.

Atsakomasis šių klubų susitikimas po savaitės vyks Čekijoje.

BNS: A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Nymburko ČEZ (Čekija)                          2  1  243:231

2. Prienų „Prienai“ 2 1 226:222

3. Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) 1 1 162:148

4. Jeruzalės „Hapoel Midgal“ (Izraelis) 0 2 141:171