Rezultatyvus D. Songailos žaidimas „Doneck“ nuo pralaimėjimo Europos taurės turnyre neišgelbėjo

„Doneck“ komanda Europos taurės turnyre išvykoje 67:77 (17:20, 28:14, 13:19, 9:24) nusileido Sopoto „Trefl“ krepšininkams. Tiek „Doneck“, tiek „Trefl“ komanda E grupėje turi po vieną pergalę ir po tris pralaimėjimus.

„Doneck“ komandai Darius Songaila per 27 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.<br>G. Šiuparys

Nov 28, 2012, 9:50 PM, atnaujinta Mar 15, 2018, 12:59 AM

Trefl“: F. Dylewczas – 20, S. Spralja – 11, F. Turneris ir M. Stefanskis – po 10, P. Zamojskis – 9, J. Harringtonas, P. Dabrowskis ir M. Michalakas – po 4, A. Waczynskis – 3, K. Looby – 2.

Doneck“: V. Stojanovskis – 15, D. Songaila – 14, R. Curry – 8, K. Ivanovas – 7, I. Radenovičius – 6, D. Lukašovas ir O. Lipovijus – po 5, D. Fisheris – 4, M. Pustozvonovas – 3.

Kitose rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda patyrė pirmąją nesėkmę Europos taurės turnyro E grupėje. „Lokomotiv“ krepšininkai išvykoje 52:76 (12:21, 13:21, 15:20, 12:14) nusileido Stambulo „Galatasaray“ ekipai.

„Lokomotiv“ komandai atstovaujantis Simas Jasaitis per 34 minutes surinko 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Mantas Kalnietis nebuvo registruotas.

Galatasaray“: D. Hawkinsas – 14, J. Gordonas – 12, C. Akyolis, B. Ndongas, M. Macvanas ir E. Dudley – po 10, E. Atsuras, F. Aldemiras ir H. Domercantas – po 3.

Lokomotiv“: N. Calathesas – 19, A. Zubkovas – 10, S. Jasaitis – 7, J. Baronas ir A. Maricas – po 6, M. Grigorjevas ir D. Brownas – po 2.