R. Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje pralaimėjo grupės autsaideriams, pergalę šventė „Barcelona“

Ketvirtadienį Eurolygos „Top 16” etape buvo sužaisti keturi penktojo turo mačai: Stambulo „Fenerbahce“ - Maskvos srities „Chimki“ 85:82, Vitorijos „Caja Labora“ - „Barcelona“ 79:90 , Berlyno „Alba“ - Bambergo „Brose“ 82:63, Tel Avivo „Maccabi“ - Pirėjo „Olympiakos“ 77:78.

R. Kurtinaičio auklėtiniai pralaimėjo grupės autsaideriams.<br>M. Kulbis

Jan 25, 2013, 9:40 AM, atnaujinta Mar 13, 2018, 7:09 AM

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda Eurolygos „Top 16” etapo penktojo turo F grupės rungtynėse patyrė antrąjį pralaimėjimą. „Chimki“ komanda išvykoje 82:85 pralaimėjo Stambulo „Fenerbahce“ krepšininkams, kuriems tai buvo pirmoji pergalė šiame etape.

Paskutinės ketvirtojo kėlinio minutės buvo itin įtemptos. Iki mačo pabaigos likus žaisti tris minutes rezultatas buvo 72:72, tačiau netrukus pranašumą įgijo šeimininkai.

Po Z. Planiničiaus baudos metimų „Chimki“ atsilikinėjo 74:77, o likus žaisti 26 sekundėms skirtumą sumažino iki 78:79.

Nepaisant R. Kurtinaičio auklėtinių pastangų, šeimininkai šventė pergalę 85:82.

Kitose rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama „Barcelona“ komanda išvykoje iškovojo ketvirtąją pergalę. „Barcelona“ 90:79 nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ krepšininkus.

Š. Jasikevičius aikštėje praleido 17 minučių ir pelnė 2 taškus (dvitaškiai: 1/1, tritaškiai: 0/2), atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo.

Čempionų titulą ginanti Pirėjo „Olympiakos“ komanda, kuriai atstovauja Martynas Gecevičius, nutraukė pralaimėjimų seriją. „Olympiakos“ komanda Izraelyje 78:77 palaužė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus. „Olympiakos“ komanda likus žaisti minutei atsilikinėjo, tačiau V. Spanoulis dvitaškiu persvėrė rezultatą – 78:77. „Maccabi“ dar turėjo laiko surengti paskutinę ataką, tačiau D. Smithas prametė itin svarbų dvitaškį.

M. Gecevičius sužaidė šešias minutes ir spėjo pramesti du tritaškius.

Stambulo „Fenerbahce“ - Maskvos srities „Chimki“ 85:82 (17:19, 19:21, 20:14, 29:28)

„Chimki“: Z. Planiničius – 25, P. Davisas – 12, V. Fridzonas – 11, K. Lončaras – 10, P. Koponenas – 9, S. Monia – 8, K. Riversas – 7.

„Fenerbahce“: B. Bogdanovičius – 26, D. Andersenas – 18, B. McCalebbas – 16, U. Tripkovičius – 8, K. Pekeris (7 atk. kam.) - 5, R. Sato (7 atk. kam.) ir O. Savas – po 4, M. Batiste ir I. Karamanas – po 2.

Vitorijos „Caja Labora“ - „Barcelona“ 79:90 (28:27, 19:23, 13:19, 19:21)

„Barcelona“: P. Mickaelis – 23, J. Inglesas – 12, J. Navarro ir A. Tomičius – po 11, V. Sada ir E. Lorbekas – po 9, N. Jawai – 8, C. J. Wallace'as – 3, M. Huertas ir Š. Jasikevičius – po 2.

„Caja Laboral“: M. Lampe (11 atk. kam.) - 21, F. San Emeterio – 14, N. Bjelica – 11, A. Nočioni – 9, M. Bjelica – 8, O. Cookas ir B. Olesonas – po 6, Th. Heurtelis ir F. Causeuras – po 2.

Berlyno „Alba“ - Bambergo „Brose“ 82:63 (26:14, 10:20, 28:13, 18:16)

„Alba”:N. Djedovičius (8 atk. kam. ) - 20, Y. Idbihi – 11, D. Woodas ir Z. Morley – po 10, H. Schaffartzikas – 9, J. Fosteris – 8, D. Thompsonas (8 atk. kam.) ir A. Mirallesas – po 7.

„Brose”: B. Nachbaras – 15, C. Jacobsenas – 13, Ph. Neumannas – 8, M. Zirbesas – 7, J. Goldsberry, K. Tadda ir A. Gavelis – po 6, S. Gipsonas – 2.

Tel Avivo „Maccabi“ - Pirėjo „Olympiakos“ 77:78 (19:30, 14:14, 29:13, 15:21) „Olympiakos“: V. Spanoulis – 24, G. Printezis – 16, K. Hinesas ir G. Šermadinis (9 atk. kam.) - po 9, E. Mantzaris – 6, K. Sloukas – 5, P. Antičius ir S. Perperoglou – po 3.

„Maccabi“: D. Smithas – 17, D. Loganas – 15, Sh. Jamesas (12 atk. kam.) - 11, L. Eliyahu – 8, D. Planiničius ir S. Landesbergas – po 7, Y. Ohayonas – 6, R. Hickmanas – 4, N. Caneris-Medley – 2.