Š. Jasikevičius svariai prisidėjo prie sunkios „Barcelona“ pergalės

Ispanijos krepšinio čempionate „Barcelona“ komanda su Šarūnu Jasikevičiumi po dramatiškos rungtynių pabaigos ir pratęsimo 87:85 (15:20, 14:12, 18:21, 26:20, 14:12) nugalėjo „Bilbao Basket“ krepšininkus.

Š. Jasikevičius per 25 minutes pelnė 14 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.<br>M. Kulbis

Jan 27, 2013, 7:29 PM, atnaujinta Mar 13, 2018, 4:05 AM

„Barcelona“: M. Huertas – 19, E. Lorbekas – 18, Š. Jasikevičius – 14, N. Jawai – 12, P. Mickaelas – 8, X. Rabaseda – 7, A. Abrinesas – 5, A. Tomičius – 4.

„Bilbao Basket“: K. Vasileiadis – 24, L. Hamiltonas – 21, N. Zisis – 12, M. Rakovičius ir A. Mumbru – po 10, F. Pilepičius – 5, R. Grimau – 3.

Lyderė Madrido "Real" komanda, kuriai atstovauja Martynas Pocius, savo aikštėje 87:75 (25:22, 24:24, 15:12, 23:17) nugalėjo Valjadolido "Blancos de Rueda" ekipą, kurioje rungtyniauja Vytenis Čižauskas.

M. Pocius ir V. Čižauskas nebuvo registruoti rungtynėms.

Čempionate pirmaujanti "Real" komanda turi 18 pergalių iš 19 galimų. "Barcelona" (11 pergalių/8 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima šeštąją vietą, o "Blancos de Rueda" (7/12) ekipa tarp 18 komandų žengia 15-a.