„Lakers“ puolėjas D. Howardas susižeidė petį

„Los Angeles Lakers“ komandą persekioja nesėkmės. Maža to, kad 86:92 pralaimėjo „Phoeniks Suns“ krepšininkams ir patyrė 26-ąją nesėkmę, peties traumą patyrė komandos vidurio puolėjas Dwightas Howardas.

Traumą D. Howardas patyrė ketvirtajame kėlinyje.<br>AP

Jan 31, 2013, 11:29 AM, atnaujinta Mar 12, 2018, 9:33 PM

Dešiniojo peties traumą krepšininkas patyrė ir sausio 4 dieną, tuomet jis buvo priverstas praleisti keletą rungtynių. Buvo manoma, kad krepšininkui prireiks operacijos, tačiau šios minties atsisakyta.

Traumą krepšininkas patyrė ketvirtajame kėlinyje. Aikštę jis paliko iki kėlinio pabaigos likus 6 minutėms.

Šiose rungtynėse jis sužaidė 29 minutes, per kurias spėjo surinkti 29 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko rezultatyvų perdavimą.