NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes trečią kartą iš eilės laimėjo „Vakarai“ (2 video)

NBA „Visų žvaigždžių“ savaitgalį Hjustone naktį iš sekmadienio į pirmadienį vainikavo Rytų ir Vakarų konferencijų žvaigždžių rungtynės, kurias laimėjo Greggo Popovičiaus vadovaujama vakariečių komanda – 143:138 (31:26, 38:39, 39:39, 35:34). Tai buvo trečioji iš eilės Vakarų konferencijos ekipos pergalės iš eilės.

Rungtynių akimirkos.<br>AP

2013-02-18 14:54, atnaujinta 2018-03-11 15:51

Naudingiausiu mačo žaidėju išrinktas „Los Angeles Clippers“ komandos įžaidėjas Chrisas Paulas, atlikęs dvigubą dublį. Jis pelnė 20 taškų ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų. Paskutinėmis rungtynių minutėmis Kobe Bryantas „įkando“ LeBrono Jameso gerbėjams. „Los Angeles Lakers“ komandos lyderis per tą laiką dukart blokavo L. Jameso metimus.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju išrinktas Ch. Paulas tapo pirmuoju krepšininku nuo 1985 metų, kuriam per mačą pavyko pelnyti bent 20 taškų ir atliko penkiolika rezultatyvių perdavimų. 1985 metais tai buvo pavykę padaryti legendiniam Magicui Johnsonui.

Devyniolika taškų pelnęs L. Jamesas pasiekė dar vieną rekordą – šįkart jis tapo daugiausia tritaškių per „Visų žvaigždžių“ rungtynes pelniusiu krepšininku. Tris tolimus metimus per šias rungtynes pataikęs L. Jamesas iš viso yra įmetęs 23 tritaškius.

„Viskas vyko tvyrant gerai nuotaikai. Tiesiog yra du vyrukai, kurie mėgsta varžytis, todėl man labai patiko“, - po mačo kalbėjo L. Jamesas, kuris kartu su K. Bryantu dažnai lyginamas su sekmadienį 50 metų jubiliejų atšventusiu Michaelu Jordanu.

Pirmąjį dėjimą sirgaliai išvydo praėjus šešiolikai sekundžių nuo mačo starto. Ch. Paulas atliko perdavimą B. Griffinui, kuris dėjimu Vakarus išvedė į priekį 7:0. Vakarų konferencijos krepšininkai pirmavo po visų trijų kėlinių, tačiau didesnio nei aštuonių taškų pranašumo nesusikrovė.

Ketvirtajame kėlinyje vakariečiai padedami Russelo Westbrooko ir Jameso Hardeno susikrovė ir dviženklį pranašumą.

Ch. Paulas pataikė tritaškį, K. Bryantas įmetė iš po krepšio, o jo blokas L. Jamesui leido Kevinui Durantui padėti savo ekipai atitolti 136:126.

Sirgalius itin pradžiugino vienas paskutinių metimų – B. Griffinas pats sau atliko perdavimą nuo lentos ir galingai įkrovė į krepšį – tuomet rezultatas buvo 142:134.

Rytų konferencija: C. Atnhony (12 atk. kam.) - 26, D. Wade'as (7 rez. perd.) - 21, L. Jamesas – 19, P. George'as – 17, K. Irvingas – 15, L. Dengas – 10, J. Noah (10 atk. kam.) - 8, T. Chandleris (8 atk. kam.) - 7, J. Holiday ir C. Boshas – po 6, B. Lopezas – 3.

Vakarų konferencija: K. Durantas – 30, C. Paulas (15 rez. perd.) - 20, B. Griffinas – 19, J. Hardenas – 15, T. Parkeris – 13, D. Howardas (7 atk. kam.) ir K. Bryantas (8 rez. perd.) - po 9, Z. Randolphas ir D. Lee – po 6, T. Duncanas – 2.