CSKA Stambule krito prieš „Anadolu Efes“ komandą, „Chimki“ sutriuškino autsaiderius

Eurolygos „Top 16“ etapo aštuntajame ture penktadienį sužaistos trejos rungtynės. E grupėje Stambulo „Anadolu Efes“ komanda savo aikštėje 63:60 (16:22, 10:12, 15:12, 22:14) palaužė Maskvos CSKA komandą.

"Anadolu Efes" žvaigždei J. Farmarui rungtynių pabaigoje nesudrebėjo ranka.<br>V. Yanginas

Feb 23, 2013, 10:07 AM, atnaujinta Mar 11, 2018, 6:19 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Nors CSKA didžiąją žaidimo dalį pirmavo, mačo baigtis sprendėsi ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei minutei „Anadolu Efes“ turėjo minimalią persvarą (59:58). Tuomet prie baudų metimo linijos stojo Saša Kaunas, galėjęs ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą. Tačiau nė vienas CSKA krepšininko metimų nebuvo taiklus.

Tuo tarpu Jordanas Farmaras varžovų pražangą išnaudojo. Pataikęs abu baudos metimus jis padidino „Anadolu Efes“ persvarą iki 3 taškų (61:58).

Milošui Teodosičiui baudos metimais vėl sumažinus CSKA atsilikimą iki minimumo svečiams sužibo viltis išplėšti pergalę.

Tačiau dar kartą prie baudų metimo linijos stojusio J. Farmaro ranka nesudrebėjo. M. Teodosičiaus bandymas tritaškiu išlyginti rezultatą buvo nesėkmingas, o „Anadolu Efes“ iškovojo pergalę 63:60.

Tai buvo jau septintoji „Anadolu Efes“ pergalė „Top 16“ etape. Vos vieną pralaimėjimą patyrusi Stambulo komanda - E grupės lyderė.

„Anadolu Efes“: J. Farmaras – 15, J. Lucas – 14, S. Erdenas – 10, K. Tunceri ir D. Savanovičius – po 7, J. Shippas – 6, S. Vujačičius ir S. Guleras – po 2.

CSKA: M. Teodosičius – 26, S. Kaunas – 12, V. Micovas – 7, S. Weemsas – 5, N. Krstičius – 4, A. Jacksonas, Z. Ercegas ir T. Papaloukas – po 2.

Kitose E grupės rungtynėse Madrido „Real“ savo aikštėje 77:72 (20:14, 14:19, 14:17, 29:22) palaužė Berlyno „Alba“ komandą.

„Real“ atstovaujantis Martynas Pocius aikštėje praleido 8 minutes, per kurias pelnė 2 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Real“: J. Carrollas – 16, R. Fernandezas – 14, N. Mirotičius – 12, F. Reyesas – 11, R. Hettsheimeiras – 7, C. Suarezas – 6, M. Begičius – 4, M. Pocius, S. Rodriguezas ir S. Llullas – po 2, M. Slaughteris – 1.

„Alba“: D. Thompsonas – 14, D. Woodas ir Y. Idbihi – po 11, A. Mirallesas – 9, H. Schaffartzikas – 8, J. Fosteris – 7, D. Byarsas – 5, N. Djedovičius – 4, S. Schultze – 3.

8. Bambergo „Brose“ 0/8

F grupėje Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda savo aikštėje 87:56 (16:11, 22:16, 25:19, 24:10) nugalėjo Stambulo „Besiktas“ komandą.

Tai buvo jau penktoji „Chimki“ pergalė F grupėje. R. Kurtinaičio auklėtiniai yra patyrę tris nesėkmes.

„Besiktas“ „Top 16“ etape neiškovojo nė vienos pergalės.

„Chimki“: P. Davisas – 18, K. Riversas – 14, K. Lončaras ir A. Žukanenka – po 10, P. Kaponenas – 8, V. Fridzonas, E. Vialcevas ir S. Monia – po 7, D. Chvostovas – 3, J. Augustine – 2.

„Besiktas“: S. Cetinas ir C. Nalga – po 10, P. Christopheris – 8, D. Ewingas ir G. Vidmaras – po 7, D. Markota – 6, C. Ozeras – 4, F. Akinas ir R. Falkeris – po 2.

Kitose F grupės rungtynėse Pirėjo „Olympiakos“ savo aikštėje 82:74 (18:11, 23:16, 21:23, 20:24) nugalėjo Vitorijos „Caja Laboral“ komandą.

„Olympiakos“ komandai atstovaujantis Martynas Gecevičius aikštėje buvo kiek daugiau nei 5 minutes, per kurias taškų nepelnė, prametė abu tritaškius, atkovojo 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

„Olympiakos“: A. Law – 18, C. Spanoulis, S. Perperoglou, K. Sloukas ir K. Papanikolaou – po 9, P. Antičius - 8, K. Hinesas – 4, G. Shermadini – 3, J. Powellas – 2.

„Caja Laboral“: Th. Heurtelis – 16, F. Causeuras – 15, M. Lampe ir N. Bjelica – po 12, A. Nocioni ir F. San Emeretio – po 7, O. Cookas – 3, T. Pleissas – 2.