„Lietuviškų“ ekipų dvikovoje pergalę šventė Kijevo „Budivelnik“

Ukrainos reguliariajame sezone Kijevo „Budivelnik“ ekipa, kuriai atstovauja Michailas Anisimovas ir Dainius Šalenga, 90:75 (32:22, 23:19, 17:15, 18:19) pranoko Čerkasų „Monkeys“ komandą, jos gretose rungtyniauja Tomas Delininkaitis.

Lietuvos rinktinės kandidatas T. Delininkaitis mačą pradėjo starto penkete ir žaidė 38 minutes bei pelnė 16 taškų.<br>G. Šiuparys

Feb 24, 2013, 9:47 PM, atnaujinta Mar 11, 2018, 4:13 AM

M. Anisimovas nugalėtojams per 22 minutes pelnė 12 taškų (5/8 dvitaškiai, 2/4 baudos metimai), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 varžovų metimus bei surinko 19 naudingumo balų. Ekipoje šį rodiklį jis buvo antras.

D. Šalengos rodikliai kiek kuklesni: 2 taškai per 16 minučių, 2 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, atliktas vienas blokas.

T. Delininkaitis mačą pradėjo starto penkete ir žaidė 38 minutes, pelnė 16 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei dukart suklydo. Ukrainos čempionate Kijevo „Budivelnik“ iškovojo 25-ąją pergalę, yra patyrusi 7 pralaimėjimus bei turnyro lentelėje užima pirmą vietą. Čerkasų „Monkeys“, kurios sąskaitoje 16 pergalių ir 15 nesėkmių, žengia septintoje pozicijoje.