Europos taurės ketvirtfinalyje - „Budivelnyk“ pralaimėjimas ir „Lokomotiv“ pergalė

Trečiadienį Europos taurės ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Michailo Anisimovo ir Dainiaus Šalengos atstovaujama Kijevo „Budivelnyk“ komanda išvykoje 72:83 (19:23, 17:20, 24:18, 12:22) pralaimėjo Sankt Peterburgo „Spartak“ krepšininkams.

M. Anisimovas pelnė 12 taškų.<br>P. Mantautas

Mar 6, 2013, 9:39 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 11:34 AM

M. Anisimovas per 26 minutes pelnė 12 taškų (dvitaškiai: 4/5, baudų metimai: 4/4), atkovojo kamuolį ir perėmė du kamuolius, dukart suklydo.

D. Šalenga rungtyniavo 20 minučių ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 2/ 3, tritaškiai: 2/ 3, baudų metimai: 0/1), atkovojo du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir triskart suklydo.

„Budivelnyk“: L. Lyonsas (7 atk. kam.) - 21, A. Drozdovas – 16, M. Anisimovas – 12, M. Delaney – 11, D. Šalenga – 10, K. Anikijenko – 2.

„Spartak“: Z. Wachas (7 rez. perd.) - 18, L. Mavrokefalidesas – 17, J. Carteris – 15, J. Strielnikis (7 rez. perd.) - 12, V. Gragičevičius – 10, N. Kurbanovas – 8, Y. Koroliovas – 3.

Pergalę išvykoje iškovojo Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda, kuri 72:54 (8:15, 17:13, 26:8, 21:18) nugalėjo Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus.

S. Jasaitis per 29 minutes pelnė 8 taškus (dvitaškiai: 4/4, tritaškiai: 0/2), atkovojo 6 kamuolius, perėmė vieną kamuolį.   M. Kalnietis žaidė 37 Minutes ir pelnė 10 taškų (dvitaškiai: 5/8, tritaškiai: 0/2), atkovojo du kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį ir keturiskart suklydo.

„Budučnost“: C. Vitkovačas (7 atk. kam.) - 14, D. Buničius (7 atk. kam.) - 9, N. Ivanovičius – 7, S. Miloševičius – 6, M. Mugosa ir D. Bostas – po 5, G. Lee – 4, V. Michailovičius – 2.

„Lokomotiv“: D. Brownas (8 atk. kam.) - 17, N. Calathesas – 15, M. Kalnietis (7 rez. perd.) ir Z. Zubkovas – po 10, R. Hendrixas (7 atk. kam.) - 9, S. Jasaitis – 8, M. Šeleketo – 3.

„Valencia” - Kazanės „Uniks“ 80:70 (21:20, 24:15, 19:23, 16:12)

Atsakomieji mačai vyks kovo 12-13 dienomis.