„Rockets“ pralaimėjo Finikse, D. Motiejūnas pelnė 8 taškus

„Houston Rockets“ komandos krepšininkai NBA rungtynių Finikse ketvirtajame kėlinyje nesugebėjo sustabdyti „Phoenix Suns“ ekipos slovėno G. Dragičiaus, kuris per paskutinį ketvirtį pelnė 13 taškų ir atvedė savo klubą į pergalę 107:105 (24:28, 26:18, 27:30, 30:29). Svečių neišgelbėjo ir įspūdingas J. Hardeno žaidimas - gynėjas pelnė 38 taškus.

„Rockets“ snaiperis C. Delfino jautriai sureagavo į teisėjo sprendimą skirti jam pražangą.<br>AP

Mar 10, 2013, 5:11 PM, atnaujinta Mar 10, 2018, 6:14 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Likus 8 sek. iki mačo pabaigos „Suns“ pirmavo 6 taškais (105:99). Po minutės pertraukėlės J. Hardenas tritaškiu sumažino skirtumą, tačiau G. Dragičius netrukus baudų metimais jį vėl padidino (107:102). Aidint sirenai rungtynes tritaškiu užbaigė tikslų P. Beverley perdavimą gavęs D. Motiejūnas.

Hjustono komandos starto penkete rungtynes pradėjęs lietuvis per 17 žaidimo minučių (17 min. 30 sek.) pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą ir penkis kartus prasižengė.

„Suns“ (22/41): J. Dudley (7 rez. perd.) - 22, G. Dragičius - 18, Markiefas Morrisas - 14, Marcusas Morrisas ir K. Marshallas - po 9, P. Tuckeris - 8, L. Scola ir H. Haddadi - po 6, W. Johnsonas - 5.

„Rockets“ (34/30): J. Hardenas (8 rez. perd., 8 kld.) - 38 (11/17 metimų), C. Delfino - 21, C. Parsonsas - 14, J. Linas - 11, D. Motiejūnas - 8, F. Garcia - 5, O. Asikas (16 atk. kam.) ir G. Smithas - po 4.