Į Europos taurės pusfinalį lengvai pateko Krasnodaro „Lokomotiv“

Europos taurės ketvirtfinalio antrosiose rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ namuose 90:65 (29:16, 16:21, 26:16, 19:12) įveikė Podgoricos „Budučnost" bei pateko į turnyro pusfinalį.

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Simas Jasaitis, kuris per 25 minutes pelnė 23 taškus.<br>„Lokobasket.com” nuotr.

Mar 14, 2013, 8:30 AM, atnaujinta Mar 10, 2018, 1:20 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Prie pergalės daugiausiai prisidėjo Simas Jasaitis, kuris per 25 minutes pelnė 23 taškus (1/2 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 6/6 baudų metimai), atkovojo 5 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą. Mantas Kalnietis per 29 minutes pelnė 10 taškų (2/6 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai).

Šioje poroje aiški favoritė buvo Krasnodaro ekipa, kuri pirmą susitikimą išvykoje laimėjo 72:54.

Kazanės „Uniks“ namuose 71:68 (20:14, 15:17, 19:22, 17:15) įveikė Valensijos „Basket“ ekipą, tačiau pergalės 3 taškų skirtumu nepakako, kad Rusijos ekipa patektų į kitą etapą.

Pirmasis mačas baigėsi Ispanijos klubo pergale 80:70.

Trečiadienį Kijevo „Budivelnik“ namuose priėmė Sankt Peterburgo „Spartak“, Ukrainos klubui buvo būtina pergalė 12 taškų persvara, nes pirmąjį susitikimą Rusijos komanda laimėjo 83:72.

Kijevo ekipa atsirevanšavo ir varžovus įveikė 73:56 (13:19, 24:9, 17:21, 19:7) bei pateko finalinį ketvertą.

Nugalėtojams Dainius Šalenga per beveik 17 min. pelnė 2 taškus (1/3 dvitaškiai), atkovojo ir perėmė po vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą.

Europos taurės turnyro nugalėtojas ir kelialapio į Eurolygą savininkas paaiškės balandžio 13 dieną.