„Heat“ iškovojo 21-ąją pergalę iš eilės, K. Bryantas „Lakers“ mače sužaidė dvylika minučių (4 video)

Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate penktadienį nugalėtojos titulą ginanti „Miami Heat“ komanda svečiuose 107:94 (26:27, 25:15, 33:26, 33:26) įveikė „Milwaukee Bucks“ krepšininkus ir pratęsė rekordinę klubo pergalių seriją iki 21.

„Lakers” ir „Pacers” rungtynės.<br>AP

ELTA ir lrytas.lt inf.

Mar 16, 2013, 9:42 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 9:42 PM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Majamio klubas artėja prie 2008 metais „Houston Rockets" pasiekto rekordo - 22 pergalių iš eilės. Ilgiausia pergalių serija NBA istorijoje priklauso „Los Angeles Lakers" - 1971-1972 metų sezone komanda iškovojo 33 pergales iš eilės.

Absoliučioje lygos įskaitoje pirmaujančiai „Heat“ (50 pergalių/14 pralaimėjimų) komandai LeBronas Jamesas (10 atk. kam.) ir Chrisas Boshas pelnė po 28 taškus, Dwyane'as Wade'as (9 rez. perd.) pridėjo 20 taškų.

Kairę čiurną pasitempęs Kobe Bryantas vis tiek pasirodė aikštėje ir spėjo sužaisti dvylika minučių. Tiesa, „Los Angeles Lakers“ lyderis rungtyniavo tik pirmajame kėlinyje ir taškų nepelnė. Tai buvo pirmas kartas po devynerių metų pertraukos, kai „Lakers" vedlys nepelnė taškų. Nepaisant to, „Lakers“ 99:93 nugalėjo „Indiana Pacers“ komandą.

Trečiąją nesėkmę iš eilės aptyrusioje „Bucks“ (32/32) ekipoje 26 taškus surinko Ersanas Ilyasova (17 atk. kam.), 21 - Brandonas Jenningsas, po 14 - Marquisas Danielsas ir J. J. Redickas.

„Bucks“ Rytų konferencijoje užima aštuntąją vietą.

„Denver Nuggets“ komanda namuose 87:80 (23:18, 25:29, 10:19, 29:14) įveikė „Memphis Grizzlies“ ekipą ir iškovojo 11-ąją pergalę iš eilės.

„Nuggets“ (45/22) gretose Kosta Koufos (16 atk. kam.) surinko 18 taškų, Danilo Gallinari - 15, Corey Breweris - 11, Andre Milleris - 10.

„Grizzlies“ (44/20) ekipai 18 taškų pelnė Zachas Randolphas (18 atk. kam.), 14 - Marcas Gasolis, po 11 - Tayshaunas Prince'as ir Mike'as Conley.

„Nuggets“ Vakarų konferencijoje užima penktąją, o „Grizzlies“ - trečiąją vietas.

Penktadienio rungtynių rezultatai.

„Toronto Raptors“ - „Charlotte Bobcats“ 92:78 (22:17, 26:25, 21:26, 23:10)

„Houston Rockets“ - „Minnesota Timberwolves“ 108:100 (22:27, 17:30, 35:23, 34:20)

„Washington Wizards“ - „New Orleans Hornets“ 96:87 (26:30, 24:20, 24:14, 22:23)

„Indiana Pacers“ - „Los Angeles Lakers“ 93:99 (19:16, 22:30, 28:22, 24:31)

„Atlanta Hawks“ - „Phoenix Suns“ 107:94 (27:23, 30:23, 25:22, 25:26)

„Oklahoma City Thunder“ - „Orlando Magic“ 117:104 (39:26, 34:30, 22:28, 22:20)

„Milwaukee Bucks“ - „Miami Heat“ 94:107 (27:26, 15:25, 26:33, 26:23)

„Dallas Mavericks“ - „Cleveland Cavaliers“ 96:86 (16:24, 22:22, 29:22, 29:18)

„Denver Nuggets“ - „Memphis Grizzlies“ 87:80 (23:18, 25:29, 10:19, 29:14)

„Golden State Warriors“ - „Chicago Bulls“ 95:113 (27:28, 19:28, 17:38, 32:19).