J. Valančiūnas pelnė 18 taškų, „Raptors“ pralaimėjo (2 video)

Jonas Valančiūnas vėl buvo tarp rezultatyviausių „Toronto Raptors“ ekipos žaidėjų, tačiau Kanados klubas patyrė nesėkmę NBA lygoje. „Raptors“ išvykoje 101:107 (26:22, 22:31, 23:21, 30:33) nusileido vienai lygos autsaiderių „Charlotte Bobcats“ ekipai.

J. Valančiūnas žaidė agresyviai.<br>AP

2013-03-21 13:58, atnaujinta 2018-03-09 14:06

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Starto penkete rungtynes pradėjęs aukštaūgis iš Lietuvos per 31 žaidimo minutę pelnė 18 taškų (dvitaškiai: 6/11, baudų metimai: 6/6), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius, kartą suklydo, blokavo du varžovų metimus ir penkis kartus prasižengė.

L. Kleiza buvo registruotas rungtynėms, tačiau aikštėje nepasirodė.

„Bobcats“ (16/52): B. Mullensas - 25, G. Hendersonas - 21, B. Gordonas - 16, K. Walkeris - 14, J. McRobertsas (12 atk. kam.) - 12, J. Pargo - 11, B. Biyombo - 4, J. Tayloras - 2.

„Raptors“ (26/42): R. Gay'us - 25, D. DeRozanas - 19, J. Valančiūnas ir K. Lowry - po 18, A. Johnsonas (10 atk. kam.) - 8, T. Rossas ir A. Andersonas - po 4, S. Telfairas - 3.

Kitas NBA rungtyniaujantis lietuvis D. Motiejūnas sužaidė kukliau, tačiau jo atstovaujama „Houston Rockets" šventė pergalę - Hjustono krepšininkai namie 100:93 (25:17, 27:16, 28:28, 20:32) nugalėjo „Utah Jazz".

D. Motiejūnas per 26 žaidimo minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/4 trit., 0/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, perėmė vieną kamuolį, du kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

„Rockets" (37/31): J. Hardenas - 29, J. Linas (6 rez. perd.) - 24, C. Parsonsas - 10, O. Asikas (12 atk. kam.) ir C. Delfino - po 9, P. Beverly - 7, D. Motiejūnas - 5, T. Robinsonas - 4, G. Smithas - 3.

„Jazz" (34/34): G. Haywardas - 27, A. Jeffersonas (11 atk. kam.) - 18, P. Millsapas - 16, A. Burksas - 11, R. Foye - 7, D. Favorsas - 5, Mo. Williamsas - 4, J. Tinsley - 3, Ma. Williamsas - 2.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?