Jungtinėje lygoje „Doneck“ įveikė Sankt Peterburgo „Spartak“

Šeštadienį Jungtinėje lygoje A grupėje sužaistas vienas mačas, Donecko „Doneck“ namuose 88:80 (22:21, 23:19, 23:19, 20:21) nugalėjo Sankt Peterburgo „Spartak“.

Svariai prie „Doneck“ pergalės prisidėjo Darius Songaila, kuris per daugiau nei 22 minutes (22:25) pelnė 19 taškų<br>R. Danisevičius

Mar 23, 2013, 6:47 PM, atnaujinta Mar 9, 2018, 10:44 AM

Svariai prie pergalės prisidėjo Darius Songaila, kuris per daugiau nei 22 minutes (22:25) pelnė 19 taškų (7/17 dvitaškiai, 5/5 dvitaškiai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tris kartus prasižengė. Pagal pelnytus taškus jis ekipoje liko antras. 22-iem taškais prie pergalės Ramelas Curry.

Sankt Peterburgo gretose 18 taškų pelnė Loukas Mavrokefalidis.

Sekmadienį bus žaidžiami 8 susitikimai.

„Žalgiris“ namuose priims Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ krepšininkus, susitikimo pradžia – 16 val., Vilniaus „Lietuvos rytas” taip namuose 19 val. susitiks su Mariupolio „Azovmaš“ ekipa.

Donecko „Doneck“ - Sankt Peterburgo „Spartak“ 88:80 (22:21, 23:19, 23:19, 20:21).

„Doneck“: R. Curry – 22, D. Fischeris ir D. Songaila – po 19, D. Gliebovas – 10, C. Millage – 7, O. Lypovas – 5, I. Radenovičius, K. Fesenko ir M. Pustozvonovas – po 2.

Sankt Peterburgo „Spartak“: L. Mavrokefalidis – 18, J. Carteris – 15, A. Koschevas – 12, Z. Wrightas – 11, V. Zavoruevas – 10, A. Kaširovas – 7, N. Kurbanovas – 3, V. Dragicevičius ir J. Strelnieks – po 2.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

10.Talino „Kalev“ (Estija) 17 3 14 18

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

8. Nymburko ČEZ (Čekija) 17 5 12 29

9. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 17 2 15 12