„Prienai“ nugalėjo „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus ir iškovojo LKF taurę (video)

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės turnyro nugalėtojais tapo „Prienų“ krepšininkai. Atsakomosiose finalo rungtynėse savo aikštėje jie 81:60 nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus ir iškovojo trofėjų.

„Prienai“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“.<br>L. Pileckas

Mar 29, 2013, 10:52 AM, atnaujinta Mar 9, 2018, 3:34 AM

Sek sporto naujienas socialiniame tinkle „Facebook“!

Naudingiausiu LKF taurės finalo varžybų žaidėju tapo  „Prienų“ komandos kapitonas Gintaras Kadžiulis.

16 taškų nugalėtojams pelnė Gediminas Orelikas, 14 - Gintaras Kadžiulis, 12 - Aidas Labuckas, 11 - Arminas Urbutis, 10 - Artūras Milaknis.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Tyrellas Biggsas (12 tšk.), Šarūnas Vasiliauskas (11 tšk.) bei Gediminas Maceina (10 taškų).

Pirmasis susitikimas Pasvalyje baigėsi aikštės šeimininkų pergale 77:75.

Pirmą kartą LKF taurės turnyro savininke tapo ne Kauno „Žalgirio“ ar Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda.

Rungtynės

Pirmasis kėlinys

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliomis atakomis, tačiau niekur neskubėjo. Įpusėjus kėliniui abi komandos buvo pelniusios vos daugiau nei 10 taškų (5:6). G. Oreliko tritaškis sumažino svečių persvarą iki minimumo, o netrukus baudos metimais ir persvėrė rezultatą (13:12). Besibaigiant kėliniui komandos įsižaidė. A. Labucko tritaškis išlygino rezultatą. Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 18:18.

Antrasis kėlinys

Justo Sinicos tritaškis leido Pasvalio ekipai pirmauti 5 taškais - 32:27. Tačiau po pertraukėlės „Prienai" sumažino skirtumą iki minimumo - 32:31, iki kėlinio pabaigos liko kiek daugiau nei 4 minutes. Po dviejų kėlinių svečiai turėjo 3 taškų pranašumą (36:33).

Trečiasis kėlinys

Po ilgosios pertraukos "Prienai" laimėjo atkarpą 11:3 ir susikrovė 6 taškų persvarą (44:38). Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkai įgijo dviženklę persvarą (52:42). Prieš ketvirtąjį kėlinį "Prienai" pirmavo jau 13 taškų (59:46).

Ketvirtasis kėlinys

Paskutiniame ketvirtyje situacija nesikeitė - aikštės šeimininkai ir toliau didino savo persvarą. Jie iškovojo užtikrintą pergalę 81:60.