Latvijoje iš lietuvių rezultatyviausiai žaidė D. Zavackas

Devynioliktą pergalę dvidešimtose

D. Zavackas pelnė 10 taškų.<br>G. Šiupario nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Apr 15, 2013, 3:49 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 6:37 AM

D. Zavackas nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 7 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po sykį suklydo ir prasižengė. Per 25 žaidimo minutes (25:07) lietuvis abu tritaškius ir abu dvitaškius metimus.

A. Kavaliausko indėlis į pergalę - 6 (tritaškiai 0/2, dvitaškiai 2/4, baudos 2/2) taškai, 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir 3 pražangos (21 min. 27 sek.).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gatis Jahovičas (26 tšk.), Justinas Hamiltonas (23 tšk.) ir Kasparas Berzinis (16 tšk.).

Pralaimėjusiems Davis Gekas pelnė 19 taškų, Andžejus Pasečnikas - 12, Ervinas Mežniekas-Zacharas - 11.

Dvidešimt pirmąją pergalę 34-osiose rungtynėse iškovojo ketvirtojoje pozicijoje esantis Rygos „Barons kvartals“ klubas su Deividu Dulkiu, principinėje dvikovoje dėl vietos pirmajame ketverte svečiuose 86:79 (20:20, 21:19, 19:19, 26:21) įveikęs penktojoje pozicijoje likusius „BK Jekabpils“ (19/15) krepšininkus.

Lietuvis prie pergalės prisidėjo 8 taškais, 1 sugriebtu kamuoliu, 4 rezultatyviais perdavimais ir blokuotu varžovo metimu. Be to jis sykį suklydo ir triskart prasižengė. Per 22 su puse minutės (22:23) D. Dulkys pataikė 2 tritaškius iš 5, 1 dvitaškį iš 4, tačiau abu baudų metimai buvo netaiklūs.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Jamaras Diggsas, 14 - Maris Gulbis.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Toodas O'Brienas (18 tšk.), Rinaldas Sirsninis (17 tšk.) bei P.J. Hillas (15 taškų).