Pirmojoje LKL ketvirtfinalio kovoje „Žalgiris“ nesuteikė šansų „Nevėžiui“

Pirmadienį Kaune LKL reguliaraus sezono nugalėtojai Kauno „Žalgiris" pirmojoje ketvirtfinalio dvikovoje nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio" ekipai ir ją sutriuškino 94:51. Serijoje iki dviejų pergalių kauno ekipa priekyje 1-0.

Kauno „Žalgiris“ LKL ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių susitinka su Kėdainių „Nevėžiu“<br>P. Mantautas

Apr 15, 2013, 8:43 PM, atnaujinta Mar 8, 2018, 6:09 AM

Kauno „Žalgiris" - Kėdainių „Nevėžis" 94:51 (23:18, 28:10, 18:9, 25:14).

Statistika

Žalgiris": K. Lavrinovičius - 14, D. Lavrinovičius - 13, M. Kuzminskas - 12, D. Lafayette`as - 12, R. Kaukėnas - 8, J. Foote`as, R. Javtokas ir V. Lipkevičius - po 7, A. Juškevičius - 6, M. Popovičius - 6, M. Delašas - 4.

„Nevėžis": M. Girdžiūnas - 12, A. Aleksandrovas ir R. Jakštas - po 11, G. Žylė ir T. Bishopas - po 6, V. Jasikevičius - 3, T. Černeckis 2.

Dvitaškiai: 33/53 (62,3 proc.) - 13/38 (34,2 proc.)

Tritaškiai: 4/13 (30,8 proc.) - 7/22 (31,8 proc.)

Baudos metimai: 16/23 (69,6 proc.) - 4/7 (57,1 proc.)

Atkovoti kamuoliai: 44 - 31

Rezultatyvūs perdavimai: 20 - 11

Perimti kamuoliai: 14 - 6

Klaidos: 13 - 22

Antroji dvikova - balandžio 18 d., 19.15 val.

Startinės sudėtys

Kauno „Žalgiris": D. Lavrinovičius, A. Juškevičius, M. Delašas, M. Kuzminskas, O. Lafayette`as.

Kėdainių „Nevėžis": V. Jasikevičius, T. Černeckas, G. Butkus, R. Jakštas, P. Semaška.

Pirmasis kėlinys

Likus žaisti iki kėlinio pabaigos 3 minutėms, 14:8 priekyje aikštės šeimininkai Kauno „Žalgirio" krepšininkai. Minutės pertraukėlės paprašė Kėdainių „Nevėžio" treneris Gintaras Leonavičius.

Pirmasis kėlinys baigėsi 23:18 Kauno ekipos naudai.

Antrasis kėlinys

Sužaidus tris minutes antrame ketvirtyje 29:21 priekyje Kauno „Žalgirio" krepšininkai.

Antrajame ketvirtyje Kauno ekipa įsibėgėjo ir susikrovė dviženklią solidžią persvarą - 47:25.

Antrasis kėlinys baigtas švieslentei fiksuojant solidžią Kauno ekipos persvarą 51:28.

Trečiasis kėlinys

Kauno ekipa nesiruošė atsipalaiduoti ir nesuteikė jokių šansų savo varžovui. Likus žaisti beveik 3 minutes iki kėlinio pabaigos, Kauno komanda pirmavo 67:32.

Ketvirtasis kėlinys

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui ir toliau solidžiai pirmavo Kauno „Žalgiris" - 75:41.

Mačą žalgiriečiai laimėjo 94:51.