„Bulls“ ir „Nets“ žaidė tris pratęsimus, „Grizzlies“ išlygino serijos rezultatą (2 video)

NBA čempionate buvo sužaisti keturi atkrintamųjų varžybų mačai. „Chicago Bulls“ ir „Brooklyn Nets“ komandos santykius aiškinosi septynis kėlinius, „Memphis Grizzlies“ komanda išlygino serijos rezultatą, „Indiana Pacers“ išsiveržė į priekį.

„Nets“ ir „Bulls“ dvikova.<br>AP

2013-04-28 10:53, atnaujinta 2018-03-07 14:59

Daugybę intriguojančių momentų žiūrovai išvydo „Bulls“ ir „Nets“ rungtynėse, kur po trijų pratęsimų Čikagos komanda 142:134 palaužė „Nets“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse daugybės plojimų sulaukė nuo suolo pakilęs Nate'as Robinsonas, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 24 taškus ir svariai prisidėjo prie išlyginto rezultato, kuomet pelnė 12 taškų paeiliui. Iš viso jo sąskaitoje 34 taškai.

Serijos rezultatą 2:2 išlygino „Grizzlies“ ekipa, kuri namuose 104:83 pranoko „Clippers“ komandą.

„Pacers“ pergalė prieš „Hawks“ jau buvo trečioji. Serijos rezultatas Indianos ekipos naudai – 2:1.

„Chicago Bulls“ - „Brooklyn Nets“ 142:134 (25:26, 33:29, 18:29, 35:27, 10:10, 6:6, 15:7)

„Memphis Grizzlies“ - „Los Angeles Clippers“ 104:83 (33:25, 13:22, 25:20, 33:16)

„Atlanta Hawks“ - „Indiana Pacers“ 90:69 (27:14, 27:16, 21:19, 15:20)

„Houston Rockets” - „Oklahoma City Thunder” 101:104 (19:39, 30:27, 27:14, 25:24)