„Warriors“ po pratęsimo palaužė „Spurs“ ekipą

NBA Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje tarp „Golden State Warriors“ ir „San Antonio Spurs“ netrūksta dramos. Ketvirtosiose serijos rungtynėse „Warriors“ komanda namie po pratęsimo 97:87 (19:26, 18:19, 23:17, 24:22, 13:3) palaužė varžovus ir išlygino rezultatą 2:2.

„Spurs“ lyderis T. Duncanas pelnė 19 taškų.<br>AP

May 13, 2013, 8:44 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 9:11 PM

„Spurs“ krepšininkai išsikvėpė antrojoje ketvirtojo kėlinio pusėje - svečiai per puspenktos minutės pataikė vos du metimus iš 18, o per pratęsimą surinko tik tris taškus. „Warriors“, jauniausia komanda atkrintamosiose varžybose, laimėjo paskutinę atkarpą 25:7 ir nugalėjo keturis kartus NBA čempionų klubą.

„Warriors“: H. Barnesas (10 atk. kam.) - 26, J. Jackas (7 atk. kam.) - 24, S. Curry - 22, K. Thompsonas - 10, C. Landry - 6, A. Bogutas (18 atk. kam.) - 5, D. Greenas - 3, F. Ezeli - 1.

„Spurs“: M. Ginobili - 21, T. Duncanas (15 atk. kam.) - 19 (7/22 metimų), T. Parkeris - 17 (6/17 metimų), K. Leonardas (8 atk. kam.) - 11, D. Greenas - 10, T. Splitteris - 5, C. Joephas ir M. Bonneris - po 2.

Penktosios serijos rungtynės vyks antradienį San Antonijuje.