Tragiškai atakavęs „Bulls“ trečiąkart pralaimėjo „Heat“ ekipai

„Miami Heat“ krepšininkams liko viena pergalė iki NBA Rytų konferencijos finalo. L. Jameso vedami NBA čempionai išvykoje 88:65 (21:15, 23:18, 17:9, 27:23) patiesė „Chicago Bulls“ ir pusfinalio serijoje laimi jau 3:1.

„Bulls“ krepšininkai vėl nepasipriešino NBA čempionams.<br>AP

May 14, 2013, 8:35 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 7:57 PM

„Bulls“ krepšininkai po dviejų kėlinių atsilikinėjo 33:44, o trečiajame kėlinyje krito į dar gilesnę duobę ir pelnė vos 9 taškus - tai prasčiausias „Bulls“ kėlinys atkrintamųjų varžybų istorijoje. Šeimininkai per paskutiniąsias keturias trečiojo kėlinio minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o „Heat“ atitrūko nepavejamai 61:42.

„Bulls“ krepšininkai šį kartą krepšį atakavo 25,7 proc. taiklumu, o tikslą pasiekė vos du tritaškiai iš 17 (12 proc. taiklumas). Vienas prasčiausių rungtynių sužaidė „Bulls" įžaidėjas N. Robinsonas, kuris prametė visus 12 metimų, taškų nepelnė, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir prarado keturis kamuolius.

„Heat“ krepšininkai pusfinalio seriją pradėjo pralaimėjimu, tačiau pastarosiose trejose rungtynėse „Bulls“ neturėjo galimybių iškovoti pergalės.

Majamio komandos lyderis L. Jamesas surinko 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir suklydo 5 kartus.

„Bulls“: C. Boozeris (12 atk. kam.) - 14, J. Butleris - 12, R. Hamiltonas - 11, T. Gibsonas (9 atk. kam.) - 10, M. Belinelli - 9, J. Noah (9 atk. kam.) - 6, N. Mohammedas - 2, M. Thomasas - 1.

„Heat“: L. Jamesas - 27, Ch. Boshas - 14, C. Andersenas - 9, N. Cole'as - 7, D. Wade'as ir M. Chalmersas - po 6, R. Allenas - 5, S. Battieras ir J. Jonesas - po 3, R. Lewisas - 2.

Penktosios serijos rungtynės vyks trečiadienį Majamyje.