T. Parkeris atliko 18 rezultatyvių perdavimų, „Spurs“ po pratęsimo įveikė „Grizzlies“

Tris kėlinius pirmavę, o tragiškai ketvirtąjį sužaidę „San Antonio Spurs“ krepšininkai buvo priversti žaisti pratęsimą, tačiau per papildomas penkias minutes jie išlaikė šaltesnius nervus ir Vakarų konferencijos finalo antrosiose rungtynėse namie 93:89 (15:13, 31:18, 30:33, 9:21, 8:4) palaužė „Memphis Grizzlies“ ekipą ir serijoje jau pirmauja 2:0.

Naudingiausiai „Spurs“ komandoje žaidė T. Parkeris (kairėje).<br>AP

May 22, 2013, 8:26 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 10:52 AM

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai turėjo 13 taškų persvarą, o likus minutei jų pranašumas dar siekė 7 taškus (85:78). „Spurs“ krepšininkai paskutiniąsias penkias minutes nesugebėjo pelnyti nė taško, o svečiai per paskutinę minutę surinko septynis ir išplėšė pratęsimą. Papildomą rungtynių atkarpą San Antonijaus ekipa pradėjo 6:0 ir išsaugojo pranašumą.

„Spurs“ ekipos vienas lyderių T. Parkeris atliko net 18 rezultatyvių perdavimų - tai prancūzo karjeros rekordas per jo karjerą NBA.

„Spurs“: T. Duncanas (9 atk. kam.) - 17, T. Parkeris (18 rez. perd. 5 atk. kam., 3 per. kam.) - 15, T. Splitteris - 14, K. Leonardas (9 atk. kam.) - 12, D. Greenas - 11, M. Ginobili - 7, M. Bonneris ir G. Nealas - po 5, B. Diaw - 4, C. Josephas - 3.

„Grizzlies“: M. Conley ir J. Baylessas - po 18, Z. Randolphas (18 atk. kam.) - 15, M. Gasolis (14 atk. kam.) - 12, T. Allenas (8 atk. kam.) - 8, Q. Pondexteris - 7, K. Doolingas - 5, D. Arthuras - 4, T. Prince'as - 2.

Trečiasis Vakarų konferencijos finalo mačas vyks Memfyje šeštadienį.