„Pacers“ siaubu tapęs L. Jamesas išplėšė „Heat“ pergalę po pratęsimo (video)

Pirmosios NBA Rytų konferencijos finalo serijos rungtynės krepšinio aistruoliams padovanojo atkaklią kovą. Čempionų titulą ginantys „Miami Heat“ krepšininkai namie po pratęsimo 103:102 (22:12, 15:21, 27:23, 28:27, 11:10) palaužė „Indiana Pacers“ ekipą.

L. Jamesas žaidė įspūdingai, o lemiamą akimirką jo ranka nesudrebėjo.<br>„Reuters"

May 23, 2013, 8:27 AM, atnaujinta Mar 6, 2018, 9:41 AM

Pergalingus taškus iš po krepšio aidint finalo sirenai pelnė L. Jamesas, kuris lengvai įveikė skylėtą „Pacers“ gynybą. „Žinojau, kad dar turiu laiko - buvo likę kiek daugiau nei 2 sek. ", - apie lemiamą ataką sakė L. Jamesas.

„Heat“ lyderis šiame mače rungtyniavo įspūdingai - surinko 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Heat“ reikalus sutvarkyti galėjo per keturis kėlinius, tačiau „Pacers“ ekipą išgelbėjo jos lyderis P. George'as, likus 0,7 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos smeigęs tritaškį ir išlyginęs rezultatą. Paskutinę akimirką mestas R. Alleno tritaškis buvo netaiklus.

Nepaisant apmaudžios nesėkmės, „Pacers“ treneris Frankas Vogelis optimizmo neprarado. „Dvi puikios komandos kovojo labai sunkiai ir atkakliais. Mūsų komandinė dvasia yra labai stipri, pasitikime savimi. Mes žinome, kaip reikia kovoti su šiuo varžovu“, - kalbėjo „Pacers“ treneris.

„Heat“: L. Jamesas (10 atk. kam., 10 rez. perd., 3 blk., 4 kld.) - 30 (12/24 metimų), D. Wade'as - 19, Ch. Boshas - 17, C. Andersenas - 16, M. Chalmersas - 10, R. Allenas - 4 (1/8 metimų), S. Battieras - 3, U. Haslemas (7 atk. kam.) ir N. Cole'as - po 2.

„Pacers“: P. George'as (6 kld.) - 27, D. Westas - 26, R. Hibbertas (9 atk. kam.) - 19, T. Hansbroughas - 10, D. J. Agustinas - 8, L. Stephensonas (12 atk. kam.) - 7, G. Hillas (7 rez. perd.) - 5.

Antrasis serijos mačas Majamyje vyks penktadienį.