J. Valančiūnas pasižymėjo dar vienu dvigubu dubliu, dėjimu per varžovą ir galingu bloku (video)

Sėkmingą žaidimą NBA vasaros lygoje tęsia Jonas Valančiūnas, o jo atstovaujama „Toronto Raptors“ komanda (3/1) Las Vegase 95:78 (29:22, 19:16, 26:20, 21:20) užtikrintai nugalėjo „Denver Nuggets“ krepšininkus.

Varžovai turi vargo žaisdami prieš J. Valančiūną tiek puolime, tiek gynyboje.<br>AP

Jul 19, 2013, 8:27 AM, atnaujinta Mar 2, 2018, 10:15 PM

Pagal naują vasaros lygos turnyro formatą, „Raptors“ pateko į ketvirtfinalį, kuriame susitiks su „Phoenix Suns“ klubu.

J. Valančiūnas prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu. 21-erių vidurio puolėjas per 31 minutę įmetė 15 taškų (5/7 dvit., 5/6 baud.), sugriebė 12 atšokusių kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, suklydo ir prasižengė po 4 kartus.

„Centras“ vasaros lygoje vidutiniškai per 29 minutes renka 18,8 taško, atkovoja po 10 atšokusių kamuolių ir atlieka 1,8 rezultatyvaus perdavimo.

Jam geriausiai talkino 18 taškų pelnęs Dwightas Buycksas, 17 taškų pridėjo Terrence‘as Rossas, 13 – Coby Karlas, 12 – Micah Downsas.

Jordanas Hamiltonas pralaimėjusiems surinko 25, Luke‘as Harangody ir Quincy Milleris – po 10 taškų.