Latvijos jaunimo rinktinė Europos čempionato finale pralaimėjo italams

Latvijos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio rinktinei Estijoje stebuklo sukurti nepavyko. Europos čempionato finale latviai 60:67 (13:9, 18:14, 11:23, 18:21) nusileido Italijos bendraamžiams ir pasidabino sidabro medaliais.

Iki finalo Latvijos rinktinė buvo pralaimėjusi vos kartą.<br>fibaeurope.com

Jul 21, 2013, 9:36 PM, atnaujinta Mar 2, 2018, 8:46 PM

Pirmoje rungtynių pusėje Latvijos krepšininkai dominavo. Besibaigiant antrajam kėliniui jie turėjo 12 taškų persvarą (28:16). Po ilgosios pertraukos latvių pranašumas ėmė mažėti. Prasidėjus trečiajam kėliniui jie pirmavo 7 taškais (33:26), o ketvirtajame kėlinyje Latvijos krepšininkai persvėrė rezultatą (61:54). Latviai buvo priartėję, tačiau Italijos krepšininkai pergalės nepaleido.

Latvija: J. Beržinis – 26, A. Grazulis – 10, K. Vecvagaras – 8, I. Jakovicas ir O. Silinas – po 6, R. Kruminis – 4.

Italija: A. Della Valle – 19, A. Landi – 13, S. Tonutas ir A. Abassas – po 10, E. Lombardi ir M. Imbro – po 4, M. Lagana – 3, M. Chillo – 2.

Iki finalo Latvijos rinktinė buvo pralaimėjusi vos kartą. Antrojo etapo F grupėje latviai nusileido prancūzams.

Pusfinalyje jie 64:63 įveikė Ispanijos rinktinę.

Lietuvos rinktinė kovoje dėl septintosios vietos nugalėjo Juodkalnijos krepšininkus.

„Nauja diena“: prasideda „Eurovizija“ – kas laimės ir kur bus Lietuva?