JAV rinktinės tarpusavio dvikovoje – gražūs dėjimai ir perdavimai (video)

Las Vegase rengiamoje keturių dienų treniruočių stovykloje JAV krepšininkai tarpusavyje sužaidė rungtynes. „Baltųjų“ komanda rezultatu 128:106 nugalėjo „Mėlynuosius“.

Rungtynėse labiausiai išsiskyrė įžaidėjas K. Irvingas.<br>AP

Jul 26, 2013, 9:33 AM, atnaujinta Mar 2, 2018, 2:32 PM

Nugalėtojų gretose labiausiai išsiskyrė „Cleveland Cavaliers“ įžaidėjas Kyrie Irvingas. Jis vos per 19 minučių spėjo įmesti 23 taškus ir atlikti 7 rezultatyvius perdavimus.

Jrue Holiday prie pergalės pridėjo 12, DeAndre Jordanas (9 atk. kam.) – 10 taškų.

Pralaimėjusių komandoje „New Orleans Pelicans“ vidurio puolėjas Anthony Davisas per 23 minutes pasižymėjo 22 taškais (10/13 dvit.) ir sugriebė 7 atšokusius kamuolius.

JAV krepšininkai žaidė keturis kėlinius po 12 minučių ir daugiausiai rėmėsi FIBA taisyklėmis. Susitikime dalyvavo 25 iš 28 stovykloje esančių žaidėjų.

Artimiausias tarptautinis turnyras amerikiečiams – 2014 metų pasaulio čempionatas Ispanijoje. Pernai laimėję olimpiados auksą, JAV krepšininkai iškart gavo kelialapį į planetos pirmenybes, todėl šiemet jokiame rimtame tarptautiniame turnyre nedalyvaus.

Stovykloje esančių žaidėjų pagrindą sudaro jaunimas. Didžiausią įspūdį Mike‘ui Krzyzewskiui palikę krepšininkai prisijungs prie Londone auksą iškovojusios komandos branduolio.