Turnyre Liepojoje „Šiauliai“ pralaimėjo šeimininkams

Traumų išretinta „Šiaulių“ komanda neatsilaikė ir prieš turnyro Liepojoje šeimininkę „Liepaja/Triobet“ - latviams pralaimėta 85:87 (19:23, 15:19, 22:21, 29:24).

J.Dillardas pelnė 23 taškus.<br>G. Šiupario nuotr.

Sep 21, 2013, 11:42 AM, atnaujinta Feb 21, 2018, 11:13 PM

Be traumuotų aukštaūgių Chriso Cooperio, Ovidijaus Galdiko ir gynėjo Justino Olechnavičiaus žaidusios „Šiaulių“ ekipos trenerių galvosopis padidėjo pačioje mačo pradžioje - koją susižeidė nė minutės nesužaidęs Rokas Giedraitis. Ar rimta jaunojo puolėjo trauma, paaiškės atlikus tyrimus.

Šiauliečiai beveik visą mačą vijosi šeimininkus. Pastarieji vykusiai naudojosi išretėjusia svečių priekine linija - laimėjo kovą dėl kamuolio 47:28. Tačiau šiauliečiai nebuvo linkę nusileisti ir atkakliai vijosi varžovus. Paskutinę mačo minutę „Šiauliai“ turėjo progą persverti rezultatą, bet prarado kamuolį, o Liepojos ekipa surengė greitą rezultatyvią ataką.

„Šiandien trūko žaidėjų normaliai rotacijai. Vyrams priekaištų dėl kovingumo neturiu, bet turime dar daug taisytinų dalykų. Privalome pagerinti tiek gynybą, tiek tarpusavio supratimą“, - sakė treneris Gediminas Petrauskas.

„Liepaja/Triobet“ - „Šiauliai“ 87:85 (23:19, 19:15, 21:22, 24:29).„Liepaja/Triobet“ taškų pelnė: K.Oguchis 22, A.Ate 16 (9 atk. kam.), I.Jahovicas 12, R.Freimanis 8, R.Magone ir K.Migliniekas po 7, A.Helmanis 6, R.Krastinis 4, R.Krūminis 3, T.Leiteris 2 (C.Rundlesas);

„Šiauliams“: J.Dillardas 23 (8/14 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), D.Pakamanis 21 (3/5 trit., 7 išpr. praž.), V.Šulskis 14, E.Žukauskas 8, D.Needhamas 7, I.Ramašauskas 4, A.Sajavičius 3, M.Kumpys ir R.Giedraitis po 2, J.Jucikas 1.

Sekmadienį 11 val. „Šiauliai“ žais LOC Cup turnyro rungtynes dėl 5 vietos. Šiauliečių varžovė bus prasčiausia B grupės komanda.