Vaikų krepšinio turnyro dalyvius apdovanojo „Lietuvos ryto” krepšininkai

Spalio pirmąjį savaitgalį Vilniuje vyko 2001 m. gimusių berniukų užsiimančių krepšiniu pasirodymas „Marsiečių krepšinio turnyre 2013“.

Pasveikinti jaunuosius krepšininkus atvyko D.Redikas ir E.Bendžius.<br>S.Čirbos nuotr.

Oct 8, 2013, 2:30 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 9:02 AM

Sostinės krepšinio mokyklai (SKM) atstovavo trenerio Pauliaus Budėno vaikinų ekipa „SKM-FrosTec“, kuri susirungė su dar keturiomis stipriomis ekipomis: „Vilniaus KM I‟, Kauno KM „Aisčiai‟, „Sabonio KC I‟ bei Panevėžio KKSC.

Dvi dienas trukusiame turnyre visos komandos kovojo tarpusavyje. Turnyro auksą iškovojo Vilniaus krepšinio mokyklos ekipa, o vicečempionės poziciją užėmė Kauno krepšinio mokyklos „Aisčių‟ komanda.

Lemiamoje mažojo finalo kovoje SKM krepšininkai po atkaklios kovos įveikė Kauno „Sabonio KC I” aiškia taškų persvara ir užėmė garbingą trečią vietą.

Visus turnyro prizininkus pasveikino į turnyrą atvykę Vilniaus „Lietuvos ryto” krepšininkai, kurie komandoms įteikė pagrindinio turnyro rėmėjo „Marsiečių” įsteigtas dovanas, taures bei medalius.

Anot SKM trenerio P.Budėno, turnyras buvo organizuotas tam, kad „SKM-FrosTec” krepšininkai geriau pasiruoštų MKL II diviziono startui.

„Pasikvietėme stiprias komandas. Visos ekipos buvo panašaus pajėgumo, todėl užimta vieta nėra taip svarbu. Buvo svarbiau matyti auklėtinių žaidimą, kuris su kiekvienomis rungtynėmis vis gerėjo, o ypač paskutinėse rungtynėse, kai atsilikdami 14 taškų, sugebėjome vis tiek laimėti”, - sake SKM treneris P. Budėnas.

Visos turnyre dalyvavusios komandos savo jėgas naujajame sezone išmėgins Moksleivių krepšinio lygoje.