Eurolyga – D.Lavrinovičius blizgėjo prieš L.Kleizą, S.Jasaitis grįžo sėkmingai

Nelengva pergale Eurolygos sezoną pradėjo Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce“ klubas, A grupės rungtynėse išvykoje 102:84 (18:15, 23:28, 30:24, 31:7) tik mačo pabaigoje palaužęs Darjušo Lavrinovičiaus ir Michailo Anisimovo Kijevo „Budivelnyk“.

Lietuviai tarpusavio dvikovoje buvo rezultatyvūs.<br>EPA-ELTA nuotr.

Oct 17, 2013, 9:40 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 1:52 AM

L.Kleiza žaidė 23 minutes, įmetė 12 taškų (3/5 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 2 kartus (16 naudingumo balų).

D.Lavrinovičius rungtyniavo 26 minutes, pelnė 21 tašką (7/10 dvit., 1/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 4 kartus (24 naud. bal.).

M.Anisimovas per 14 minučių pasižymėjo 3 taškais (1/4 dvit., 1/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

„Fenerbahce“: B.Bogdanovičius 21, E.Preldžičius 14 (7 rez. perd.), L.Kleiza ir M.Mahmutoglu po 12, N.Bjelica ir B.McCalebbas po 11, L.Zoričius 10, G.Vidmaras 9, K.Sipahi 2.

„Budivelnyk“: D.Lavrinovičius 21, B.Ahearnas 16, J.Strelniekas 14 (5 rez. perd.), D.Summersas 12, M.Downsas ir R.Minardas (5 rez. perd.) po 7, M.Anisimovas 3, S.Gorbenko ir K.Anikijenko po 2.

Sunkią pergalę  iškovojo ir Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas su Simu Jasaičiu ir Mantu Kalniečiu, D grupės mače svečiuose 87:84 (30:20, 8:22, 20:17, 24:21) palaužęs Belgrado „Crvena Zvezda“.    Mačą Belgrade stebėjo 19 tūkstančių sirgalių.

Pirmąsias rungtynes šį sezoną sužaidęs S.Jasaitis per 21 minutę pelnė 12 taškų (1/3 dvit., 2/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė po 1 kamuolį, prasižengė 2 kartus.

M.Kalnietis per 22 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/4 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atliko net 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, suklydo 4 ir prasižengė 3 kartus.

„Lokomotiv“: M.Williamsas 23 (7 atk. kam.), R.Hendrixas 19 (9 atk. kam.), S.Jasaitis 12, D.Brownas 9, A.Maričius 8, S.Bykovas 6 (6 rez. perd.), K.Simonas 4, M.Kalnietis (7 rez. perd.) ir M.Grigorjevas po 3.

„Crvena Zvezda“: B.Schilbas 17, I.Radenovičius ir D.Nelsonas po 14, J.Blažičius ir Ch.Jenkinsas po 11, R.Katičius 4, B.Lažičius 3.