Su „Real“ suolą šildęs M.Pocius išliejo pyktį ant pasvaliečių

Martynas Pocius per rungtynes su Madrido „Real“ aikštėje praleido vos 7 minutes ir uždavė nemažai klausimų gerbėjams. LKL mače su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ gynėjas įrodė, kad treneris Ilias Zouras klydo – Kauno „Žalgiris“ namie 83:57 (24:9, 22:18, 17:17, 20:13) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“, o M.Pocius buvo rezultatyviausias.

M.Pocius įrodė, kad pirmosiose Eurolygos rungtynėse nuo suolo jo beveik nepakėlęs treneris I.Zouras gerokai klydo.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

Oct 20, 2013, 4:40 PM, atnaujinta Feb 21, 2018, 12:22 AM

Jis iš viso pelnė 22 taškus (6/10 trit.) ir atkovojo 5 kamuolius. Vien po pirmojo kėlinio M.Pociaus kraityje jau buvo 14 taškų.

Susitikime su „Real“ per 7 minutes krepšininkas taškais nepasižymėjo. Jo vietoje rungtyniavo kur kas jaunesnis Tomas Dimša. Treneris I.Zouras tuomet savo sprendimą argumentavo asmeniniu žaidėjų pasirinkimu rungtynėms.

LKL pirmenybėse žalgiriečiams tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų. „Pieno žvaigždės“ per tris mačus yra laimėjusios vieną kartą.

„Žalgiris“: M.Pocius 22 (6/10 trit.), J.Dentmonas 21 (5/7 trit., 5 rez. perd.), A.Milaknis 11 (3/5 trit.), V.Lipkevičius 10, S.Vene 6, T.Klimavičius ir R.Javtokas po 4, K.Vecvagaras 3, P.Jankūnas 2.

„Pieno žvaigždės“: Ž.Jonušas 17, E.Kairys 11, A.Jomantas (5 kl.) ir E.Dimša po 5, R.Alijevas (9 rez. perd.), A.Jankaitis ir P.Sorokas po 4, D.Caracteris 3, D.Leonardas 2.

Rungtynės

„Žalgiris“ atsiplėšė jau pirmosiomis mačo minutėmis. Po R.Javtoko ketvirtojo taško kauniečiai pirmavo 15:3. Įpykęs rungtyniavo M.Pocius. Su „Real“ vos 7 minutes žaidęs lietuvis jau pirmajame kėlinyje surinko 14 taškų. Po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ tvirtai pirmavo 24:9.

Pasvaliečiai antrajame kėlinuke sugebėjo tik pristabdyti įsibėgėjusius „Žalgirio“ žaidėjus. Bet po dviejų kėlinių Kauno klubo pranašumas nekėlė abejonių – 46:27. Per pirmus du kėlinius LKL čempionai nebuvo suklydę nė karto.

Po pertraukos situacija aikštėje dramatiškai nekito. „Žalgiris“ tik dar labiau padidino skirtumą ir dėl pergalės nesukėlė jokių abejonių.