Neįtikėtiną tritaškį paskutinę sekundę pataikęs „Uniks“ laimėjo Europos taurėje

Antradienį prasidėjo Europos taurės antrojo turo mačai. Antrąją pergalę iš eilės iškovojo Kazanės „Uniks“ komanda, kuri atsikvėpė tik nuaidėjus finalinei sirenai. „Uniks“ pergalę 72:71 (24:15, 14:19, 19:18, 15:19) mače su Bandirmos „Banvit“ šventė tik po paskutinėmis sekundėmis taikliai mesto Andrew Goudelocko tritaškio, pradžiuginusio šeimininkus.

Oct 22, 2013, 8:39 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 10:38 PM

Likus žaisti minutę „Uniks“ komanda pirmavo 69:66, tačiau netrukus Ch.Davisas pataikė du baudos metimus, o E.Rowlandas sugebėjo prasiveržti po krepšiu ir atakuoti sėkmingai (69:69). Netrukus Kazanės komandos žaidėjai susiėmė už galvų – dar kartą nepavyko sulaikyti E.Rowlando, tačiau viską sutvarkė A.Goudelockas. Pastarasis aikštėje pasirodė po minutės pertraukėlės ir pataikė tritaškį – 72:71.

Tai buvo pirmasis Bandirmos ekipos pralaimėjimas.