„Lietuvos rytas“ Vilniuje krito prieš „Uniks“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkams ši savaitė paženklinta dviem pralaimėjimais. Ketvirtadienį vilniečiai patyrė nesėkmę Eurolygos rungtynėse, o sekmadienį pirmą kartą pralaimėjo Jungtinės lygos turnyre. Visas rungtynes varžovus vijęsi „Lietuvos ryto“ krepšininkai perimti iniciatyvos į savo rankas nesugebėjo. „Lietuvos rytas“ Vilniuje 62:75 (16:14, 10:17, 19:19, 17:25) pralaimėjo Kazanės „Uniks“ komandai.

Rungtynių akimirka.<br>M.Kulbio nuotr.

Oct 27, 2013, 12:18 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 7:43 PM

„Lietuvos rytas“: M.Gecevičius – 14, D.Songaila – 12, J.Palaciosas ir E.Bendžius – po 7, S.Babrauskas, O.Cookas – po 5, R.Seibutis, A.Glyniadakis – po 4, M.Tepičius ir S.Jelovacas – po 2.

„Uniks“: A.Goudelockas – 28, K.Kaimakoglou – 18, V.Veremejenko – 8, N.Zisis ir Ch.Eidsonas – po 7, D.Sokolovas – 6, N.Kurbanovas – 1.

Rungtynės

"Lietuvos rytas": O.Cookas, R.Seibutis, S.Babrauskas, D.Songaila, A.Glyniadakis.

Pirmasis kėlinys

Rungtynes dvitaškiu iš po krepšio įmetė A.Glyniadakis.  O.Cookas nubaustas technine pražanga. Keturis baudos metimus sumetęs K.Kaimakoglou persvėrė rezultatą (12:8). 4 taškų „Uniks“ persvarą iki minimumo nubraukė tritaškį pataikęs M.Gecevičius (11:12). Dar vieną tritaškį švystelėjęs M.Gecevičius išlygino rezultatą (14:14). Vilniečiai kėlinį baigė 2 baudos metimais, kuriuos sumetė S.Jelovacas (16:14).

Antrasis kėlinys

Antrasis ketvirtis prasidėjo nerezultatyviai. Sužaidus daugiau nei tris minutes abu komandos buvo įmetusios 3 taškus. D.Sokolovo dvitaškis išlygino rezultatą (18:18). Įpusėjus kėliniui svečiai laimėjo atkarpą 5:2 ir išsiveržė į priekį 3 taškais (23:20). 4 D.Songailos taškai iš eilės vėl sumažino vilniečių atsilikimą iki 3 taškų (23:27). Dvitaškiu kėlinį baigę "Uniks" krepšininkai po dviejų kėlinių pirmavo 31:26.

Trečiasis kėlinys

Trečiąjį ketvirtį dvitaškiu pradėjo D.Songaila, mažindamas skirtumą iki 3 taškų (28:31). "Uniks" komanda laimėjo atkarpą 9:2 ir susikrovė 8 taškų persvarą (40:32). Vilniečiai varžovams nutolti neleido. Laimėję atkarpą 11:6 jie vėl sumažino skirtumą iki 3 taškų (45:8). Aikštės šeimininkai apsigynė ir turėjo galimybę sumažinti skirtumą iki minimumo arba išlyginti rezultatą, tačiau tuomet suklydo puolime. Varžovai atsakė dvitaškiu iš po krepšio (50:45).

Ketvirtasis kėlinys

Lemiamą ketvirtį tritaškiu pradėjęs E.Bendžius sumažino skirtumą iki 2 taškų (48:50). Dar 2 taškus pelnęs E.Bendžius išlygino rezultatą (50:50). Tačiau  varžovai ir vėl pabėgo. Vilniečiai pelnė 3 taškus, o „Uniks“ krepšininkams leido įmesti 8 (53:58). Vilniečiams vis nepavyko perimti iniciatyvos. Po M.Gecevičiaus tritaškio skirtumas ištirpo iki 2 taškų, tačiau netrukus varžovai pataikė dvitaškį (56:60). Besibaigiant ketvirtajam kėliniui svečiai įgijo dviženklę persvarą (70:59). Tašką šiose rungtynėse padėjo tritaškį švystelėjęs Ch.Eidsonas. "Lietuvos rytas" pralaimėjo 62:75.