„Nevėžis“ BBL turnyre toliau išlieka šį sezoną nenugalėtas

Kėdainių „Nevėžio“ (3-0) komanda ir toliau šį sezoną lieka nenugalėta. Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 92:75 (32:21, 23:13, 19:20, 18:21) sutriuškino Liepojos „Liepaja“ (0-3) krepšininkus bei Baltijos krepšinio lygoje (BBL) iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Kėdainių klubas iškovojo pergalę.<br>„Nevėžio“ klubo nuotr.

Oct 31, 2013, 7:56 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:41 PM

Kartu sudėjus tiek BBL, tiek Lietuvos krepšinio lygą (LKL) „Nevėžis“ įsirašė jau septintąją pergalę iš tiek pat galimų. Nė viena kita Lietuvos ekipa negali pasigirti tokiu rezultatu.

Pirmąjį mačą Kėdainių komandos gretose šį sezoną sužaidė Povilas Butkevičius, kuriam liepos pradžioje buvo atlikta artroskopinė kelio operacija. Debiutinėse rungtynėse 26 metų aukštaūgis aikštelėje praleido 11 minučių, krepšio neatakavo, bet atkovojo 2 kamuolius.

Dviženklę persvarą „Nevėžis“ susikrovė įpusėjus pirmajam kėliniui (21:11), o po dar vieno spurto antrajame ketvirtyje ji tapo triuškinama (46:25).

Po Tyrone'o Brazeltono tolimo šūvio trečiame kėlinyje komandas jau skyrė 26 taškai ir latviai atsitiesti nebesugebėjo (72:46).

„Nevėžis“: Tyrone'as Brazeltonas 22 (4/9 trit.), Gintaras Leonavičius 20 (4/6 trt.), Simas Buterlevičus 11, Rolandas Jakštas 11 (5/5 dvit.), Valdas Dabkus 11 (11 atk. kam.), Vidas Ginevičus 9, Vilmantas Dilys 8.

„Liepaja/Triobet“: Artisas Ate'as 18, Lauris Blausas 15 (9 atk. kam.), Ingusas Jakovičius 11, Robertas Kruminis 11.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais šeštadienį (11.02), kuomet išvykoje susitiks su BBL čempionu – „Ventspils“ klubu.