R.Butauto ir R.Kurtinaičio akistata baigėsi „Chimki“ pergale

Sekmadienį Jungtinėje lygoje buvo sužaisti septyni mačai. Į akistatą stojo gerų draugų Ramūno Butauto ir Rimo Kurtinaičio treniruojamos komandos. R.Butauto auklėtiniams Rygos VEF krepšininkams nepavyko pateikti rimto iššūkio Maskvos srities „Chimki“ komandai. Pastaroji šventė pergalę 90:71 (15:20, 24:7, 30:19, 21:25). Tai buvo ketvirtoji „Chimki“ pergalė B grupėje. Tiek pat pergalių turi ir CSKA komanda.

R.Kurtinaičio (dešinėje) auklėtiniai pranoko R.Butauto kariauną.<br>lrytas.lt montažas

Nov 3, 2013, 5:13 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 3:37 PM

VEF krepšininkams tai buvo trečioji nesėkmė po keturių susitikimų.

Latvijos klube žaidęs Tomas Delininkaitis aikštėje praleido 20 minutes. Jis pelnė 13 taškų (dvitaškiai: 2/2, tritaškiai: 3/5), atkovojo du kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, šešiskart suklydo ir perėmė du kamuolius.

VEF: D.Brownas – 14, T.Delininkaitis – 13, J.Berzinis – 10, D.Nixas (8 atk. kam.) - 9, A.Pasečnikas – 7, A.Robinsonas – 6, K.Bajramovičius – 4, A.Strielnikis ir A.Berzinis – po 3, V.Iljinis – 2.

„Chimki“:  K.Lončaras – 19, S.Monia – 17, M.Popovičius – 12, E.Vialcevas – 11, P.Davisas – 9, M.Greenas (8 rez. perd.) - 8, M.Gelabele – 7, P.Koponenas (9 rez. perd.) - 6, S.Ilnickis – 1.

Pragarą išgyveno Maskvos CSKA komanda. Ettore Messinos auklėtiniai 66:62 (18:12, 16:18, 13:15, 19:17) išvykoje nugalėjo Minsko „Csmoki“ krepšininkus, tačiau prieš tai rimtai pasinervino.

Įpusėjus ketvirtajame kėliniui „Cmoki“ ekipa, kurią treniruoja Donaldas Kairys, pirmavo ir CSKA rezultatą persvėrė tik likus žaisti tris minutes (59:58). Kovingai nusiteikę varžovai persekiojo Maskvos klubą iki pat galo. Likus žaisti minutei K.Bensonas pataikė dvitaškį ir „Cmoki“ priartėjo 62:64. Tačiau baudų maratone CSKA sutramdė nervus ir sužaidė užtikrintai.

CSKA: M.Teodosičius – 20, A.Kaunas – 15, J.Pargo – 13, S.Weemsas ir V.Chriapa – po 7, V.Micovas ir K.Hinesas – po 2.

„Cmoki“: K.Bensonas (8 atk. kam.) - 21, P.Petty – 8, A.Trascenickis ir B.Mirkovičius (7 klaidos) – po 7, D.Koršukas ir A.Laškevičius – po 6, V.Hunteris – 4, D.Harperis – 3.

Skaudų pralaimėjimą patyrė Kęstučio Kemzūros auklėtiniai. Nymburko ČEZ išvykoje 79:80 pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisej“ komandai. Tai buvo antroji ČEZ nesėkmė po keturių mačų.

Kiti rezultatai:

Krasjonarsko „Jenisej“ - Nimburko ČEZ 80:79 (16:16, 22:13, 22:27, 20:23)

Mariupolio „Azovmaš“ - „Astana“ 80:79 (14:23, 24:16, 29:23, 13:17)

Kazanės „Uniks“ - Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ 76:68 (12:19, 28:18, 17:18, 19:13)

Sankt Peterburgo „Spartak“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ 84:72 (14:14, 20:12, 23:25, 27:21)

Zgoželevo „Turow“ - „Doneck“ 104:108 (30:29, 20:21, 22:23, 17:16, 15:19)