NBA mače - dvigubas J.Valančiūno dublis ir „Raptors“ trenerio klaidos

„Toronto Raptors" (2 pergalės/3 pralaimėjimai) pateko į duobę - po nesėkmės antradienio mače su „Miami Heat", Kanados klubo krepšininkai suklupo ir akistatoje su „Cahrlotte Bobcats" 90:92 (18:32, 35:21, 17:23, 20:16).

J.Valančiūnas žaidė naudingai, tačiau ketvirtajame kėlinyje nepasirodė.<br>„Reuters" nuotr.

Nov 7, 2013, 7:14 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 1:25 PM

Kritikos po mačo sulaukė Toronto komandos D.Casey, kuris iki mačo pabaigos likus 26 sekundėms ir varžovams pirmaujant dviem taškais, davė nurodymą savo žaidėjams neprasižengti. Tačiau „Bobcats" (3/2) žaidėjai po netaiklaus metimo sugebėjo atsikovoti kamuolį ir nesuteikė vilties svečiams iš Kanados išsigelbėti.

Starto penkete rungtynes pradėjęs J.Valančiūnas pirmą kartą šį sezoną surinko dvigubą dublį - pelnė 12 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Per 27 minutes lietuvis pataikė 5 dvitaškius iš 8 ir abu baudų metimus, taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir prasižengė du kartus. Beje, trenerio sprendimu, J.Valančiūnas ketvirtajame kėlinyje nerungtyniavo.

Rezultatyviausiai „Raptors" komandoje žaidė R.Gay'us - 20 taškų. D.DeRozanas surinko 14 taškų, A.Johnsonas (7 atk. kam.) - 13, T.Hansbroughas - 9.

Nugalėtojams, kurie „Raptors" ekipą nugalėjo pirmą kartą po trejų metų pertraukos, G.Hendersonas pelnė 23 taškus, M.Kiddas-Gilchristas - 14, J.McRobertsas ir J.Tayloras - po 13.

Kiti trečiadienio rungtynių rezultatai:

„Indiana Pacers" - „Chicago Bulls" 97:80

„Orlando Magic" - „Los Angeles Clippers" 98:90. Orlando ekipą į pergalę vedė juodkalnietis N.Vučevičius, pelnęs 30 taškų ir atkovojęs 21 kamuolį.

„Philadelphia 76ers" - „Washington Wizards" 102:116

„Boston Celtics" - „Utah Jazz" 97:87

„Memphis Grizzlies" - „New Orleans Pelicans" 84:99

„Milvauckee Bucks" - „Cleveland Cavaliers" 109:104

„Minnesota Timberwolves" - „Golden State Warriors" 93:106

„San Antonio Spurs" - „Phoenix Suns" 99:96

„Oklahoma City Thunder" - „Dallas Mavericks" 107:93