J.Valančiūnas rezultatyviai prisidėjo prie „Raptors“ pergalės, „Rockets“ suklupo

Trijų pralaimėjimų iš eilės seriją NBA pirmenybėse nutraukė Jono Valančiūno „Toronto Raptors“ klubas (3/4), savų sirgalių akivaizdoje 115:91 (30:16, 32:20, 29:24, 24:31) sutriuškinęs autsaiderę „Utah Jazz“ (0/7) ekipą.

J.Valančiūnas nepralaimėjo mikrodvikovos turkui E.Kanteriui.<br>"Reuters" nuotr.

2013-11-10 08:55, atnaujinta 2018-02-20 11:49

Paskutinį kartą „Raptors“ „Jazz“ komandą namuose įveikė 2004-ųjų gruodžio 22-ąją. Nuo to laiko Toronto ekipa buvo suklupusi septynis kartus iš eilės.

Lietuvis J.Valančiūnas buvo rezultatyvus ir daug prisidėjo prie pirmajame kėlinyje įgytos dviženklės persvaros.

Per pirmąją mačo atkarpą įmetęs 8 taškus, iš viso per 23 minutes jis jų pelnė 14 (6/8 dvit., 2/2 baud.), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, blokavo metimą, suklydo 2 ir prasižengė 3 kartus.

Tyleris Hansbrough nugalėtojams surinko 23, DeMaras DeRozanas – 18, Rudy Gay‘us – 11 taškų.

„Raptors“ gretose iš 13 žaidėjų nepasižymėjo vienintelis puolėjas Steve‘as Novakas.

Tiesa, traumą patyrė „Raptors“ įžaidėjas Kyle‘as Lowry. Pirmoje mačo dalyje susižeidęs čiurną, aikštėje jis daugiau nebepasirodė.

„Jazz“ komandai Gordonas Haywardas pelnė 24, Derrickas Favorsas ir Alecas Burksas – po 17, Enesas Kanteris – 14 taškų.

Donatui Motiejūnui aikštę teko palikti nuleista galva. Jo atstovaujama „Houston Rockets“ komanda (4/3) namie 94:107 (26:22, 29:24, 16:27, 23:34) turėjo pripažinti „Los Angeles Clippers“ (4/3) pranašumą.

„Rockets“ treneris Kevinas McHale‘as šiame susitikime panaudojo tik aštuonis žaidėjus. Tarp jų lietuvio nebuvo.

Šį sezoną D.Motiejūnas žaidė tik dviejuose mačuose ir iš viso per 9 minutes pelnė 1 tašką.

„Rockets“ ekipai Chandleris Parsonsas (8 atk. kam.) surinko 23, Dwightas Howardas (8 atk. kam.) – 21, Patrickas Beverley – 19, traumuotas žaidęs Jamesas Hardenas – 12 taškų.

Nugalėtojams Blake‘as Griffinas ir J.J.Redickas pelnė po 22, Jamalas Crawfordas – 16, Chrisas Paulas (13 rez. perd.) – 14, DeAndre Jordanas (18 atk. kam.) – 12 taškų.