R.Rubio žaidė fantastiškai, „Timberwolves“ sutriuškino „Lakers“ ekipą

„Minnesota Timberwolves" (5 pergalės/ 2 pralaimėjimai) krepšininkai sužaidė kaip iš natų, per pirmąjį ketvirtį pelnydami 47 taškus ir išvykoje 113:90 patiesė „Los Angeles Lakers" komandą (3/5).

Nov 11, 2013, 7:50 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 11:29 AM

„Timberwolves" varžovus iš Los Andželo nugalėjo pirmą kartą nuo 2007-ųjų metų kovo ir r nutraukė 22 pralaimėjimų seriją. Šiame mače „Lakers" neturėjo jokių šansų - jau pirmajame kėlinyje Minesotos krepšininkai turėjo 28 taškų pranašumą.

Iki šio mačo per NBA istoriją 47 taškų per vieną kėlinį nėra pavykę pelnyti nė vienai komandai.

Nugalėtojus į pergalę vedė K.Martinas, pelnęs 27 taškus, o K.Love'as surinko 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių. Kol kas geriausias rungtynes per karjerą NBA sužaidė R.Rubio - ispanas atliko trigubą dublį: pelnę 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Šeimininkams S.Blake'as įmetė 19 taškų, J.Meeksas - 16, P.Gasolis (11 atk. kam.) - 11.

Toliau pergalingai žygiuoja NBA vicečempionai „San Antonio Spurs" krepšininkai (5/1), išvykoje 120:89 sutriuškinę „New York Knicks" komandą (2/3).

Nugalėtojams D.Greenas (10 atk. kam.) pelnė 24 taškus (6/9 trit.), K.Leonardas - 18, T.Parkeris (6 rez. perd.) - 17, P.Millsas - 15, T.Duncanas (10 atk. kam.) - 11.

Niujorko ekipai A.Bargnani ir C.Anthony (8 atk. kam.) surinko po 16, M.World Peace'as - po 13, T.Hardaway Jr. - 11.

Galingai rungtyniauja ir „Oklahoma City Thunder" ekipa (5/1), namie po pratęsimo 106:105 palaužusi „Washington Wizards" (3/3) klubą.

Pergalingais taškais šeimininkams tapo du lyderio K.Duranto baudų metimai iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus 40 sek. Per likusį laiką nė vienos ekipos žaidėjai taškų nepelnė. Paskutinę sekundę „Wizards" gynėjas J.Wallas turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau jo metimas iš po krepšio nebuvo taiklus.

K.Durantas nugalėtojams pelnė 33 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. S.Ibaka (12 atk. kam.) įmetė 25 taškus, R.Westbrookas - 13, R.Jacksonas - 12.

Vašingtono komandai B.Bealas įmetė 34 taškus, T.Ariza - 15, Nene - 14, A.Harringtonas ir M.Gortatas (8 atk. kam.) - po 11.

Pergalę iškovojo „Phoenix Suns" komanda (4/2), namie 101:94 nugalėjusi „New Orleans Pelicans" (3/3). Nugalėtojams E.Bledsoe pelnė 24 taškus, M.Morrisas - 23, G.Greenas - 15, G.Dragičius - 12.

Svečiams J.Smithas surinko 22 taškus, J.Holiday ir A.Morrow - po 16.