„Nevėžis“ krito pirmąjį kartą, M.Lukauskis debiutavo Prienuose

Penkias pergales iš tiek pat galimų LKL čempionato starte iškovojęs Kėdainių „Nevėžio“ klubas krito. Pirmąjį kartą Kėdainių komandą jų pačių tvirtovėje ant žemės po pratęsimo parklupdė Utenos „Juventus“ krepšininkai (3/5) – 88:81 (16:20, 25:20, 17:13, 16:21, 14:7).

V.Sirvydis puikiai perėmė Utenos klubo vairą.<br>G.Šiupario nuotr. iš archyvo

Nov 13, 2013, 7:54 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 9:41 AM

Virginijus Sirvydis puikiai perėmė „Juventus“ vairą. Tai buvo antroji naujojo Utenos ekipos trenerio pergalė paeiliui.

Debiutinėse rungtynėse LKL V.Sirvydis pergudravo „Šiaulių“ strategą.

„Juventus“: S.Kulvietis 22 (7 atk. kam.), A.Matthewsas 20 (12 atk. kam.), A.Viskontas 14, K.Sheardas 13 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), N.Barinovas 11, G.Matulis ir K.Petrukonis po 4.

„Nevėžis“: T.Brazeltonas 21, V.Dilys 18, V.Dabkus 16, V.Ginevičius 11, S.Buterlevičius 9, G.Leonavičius 4, R.Jakštas 2.

Nemažai vargo turėjo „Prienų“ klubas (7/1), po atkaklios kovos namuose 85:83 (23:17, 32:16, 15:24, 15:26) palaužęs Kauno rajono „LSU-Atletą“ (2/5).

„Prienų“ gretose debiutavęs Mindaugas Lukauskis per 28 minutes pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 2/3 baud.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 3 kartus.

„Prienai“: G.Kadžiulis 19 (9 rez. perd.), A.Valeika 15 (7 atk. kam.), V.Čepukaitis 13, L.Kisielius 11, P.Ivanauskas (7 rez. perd.) ir Ž.Janavičius po 9, M.Lukauskis 6, M.Linkevičius 3.

„LSU-Atletas“: Ž.Skučas 19 (7 atk. kam.), Š.Vingelis 17 (6 atk. kam., 4 rez. perd.) ir V.Sragauskis 17, K.Bapkauskas 10 (8 rez. perd.), T.Urbonas ir Š.Beniušis 6, A.Sakalauskas 5, T.Tamošiūnas 2, P.Malašauskas 1.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):