„FIBA Europe“ trumpina Europos čempionatą

„FIBA Europe“ komisija nusprendė nuo 2017 metų iš Europos čempionato išbraukti antrojo rato varžybas. Tai reiškia, kad iškart po pirmojo etapo prasidėtų atkrintamosios varžybos.

Šiemet Slovėnijoje vykusiose žemyno pirmenybėse Lietuvos rinktinė iškovojo sidabro medalius.<br>M.Patašiaus nuotr. iš archyvo

Nov 16, 2013, 11:38 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 8:08 AM

Toks sprendimas atspindi organizacijos pastangas turnyrą padaryti patrauklesniu ir įdomesniu žiūrovams. Taip pat buvo atsižvelgta į rinktinių priekaištus dėl per ilgo čempionato.

Sprendimas buvo priimtas Madride, kur „FIBA Europe“ komisiją priėmė Ispanijos krepšinio federacija.

Posėdžio metu dar dvejiems metams buvo pratęsta sutartis su generaliniu sekretoriumi Kamiliu Novaku.