Galingą J.Valančiūno pasirodymą apkartino N.Batumo dėjimas

Jonas Valančiūnas sužaidė puikias rungtynes, tačiau jo pasirodymas nebuvo saldus - „Toronto Raptors“ patyrė pralaimėjimą, o krepšinio gerbėjai jau dalinasi epizodu, kuriame galingai per lietuvį į krepšį deda „Portland Trail Blazers“ puolėjas Nicolas Batumas.

J.Valančiūnas ir N.Batumas (viduryje) buvo vieni geriausių savo komandose.<br>AP nuotr.

Nov 18, 2013, 9:52 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 7:47 AM

N.Batumas savo reidą krepšio link surengė su LaMarcuso Aldridge'o pagalba. Šis ties tritaškio linija pastatė sienelę ir sutrukdė Rudy Gay'ui suspėti prie varžovo. Netrukus jau 23 metų 203 cm ūgio „Blazers“ puolėjas krovė į krepšį, nors jam sutrukdyti mėgino J.Valančiūnas.

J.Valančiūnas sužaidė 35 minutes, pelnė 19 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Tačiau „Raptors“ po pratęsimo 110:118 pralaimėjo „Blazers“ ekipai.

Tiesa, J.Valančiūno gerbėjai turi kuo atsikirsti – lietuvis ne vieną kartą pademonstravo gražų žaidimą. Vienas įsimintiniausių epizodų – kai aukštaūgis įdėjo ore pakabintą kamuolį.