K.Bryanto sugrįžimą į treniruotes „Lakers“ pažymėjo pergale

Kobe Bryantas pradėjo treniruotes su komanda, o „Los Angeles Lakers“ nutraukė pralaimėjimų seriją. Naktį iš sekmadienio į pirmadienį vykusiose rungtynėse „Lakers“ krepšininkai 114:99 (27:29, 23:27, 29:15, 35:28) nugalėjo „Detroit Pistons“ ekipai.

„Lakers“ ir „Pistons“ mačas.<br>AP nuotr.

Nov 18, 2013, 7:33 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 7:52 AM

Puikią formą toliau demonstruoja į „Lakers“ starto penketą prasimušęs Jordanas Hillas. Jis pasiekė geriausią savo karjeros rezultatą – pelnė 24 taškus ir atkovojo 17 kamuolių. J.Hillas mače su „Pelicans“ jau buvo pagerinęs savo karjeros rezultatyvumo rekordą – tuomet jis pelnė 21 tašką.

„Lakers“ šiame mače įsitvirtino, kai pelnė 16 taškų be atsako trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose. Šeimininkai tuo metu prieš varžovus pastatė itin kietą gynybą - „Pistons“ penkias minutes nesugebėjo pataikyti iš žaidimo.

„Pistons“ (3/6): B.Jenningsas (14 rez. perd.) - 23, J.Smithas (8 atk. kam.) - 18, G.Monroe (7 atk. kam.) - 17, R.Stuckey – 16, A.Drummondas (13 atk. kam.) - 14, K.Caldwellis-Pope'as – 7, K.Singleris ir J.Jerebko – po 2.

„Lakers“ (5/7): J.Hillas (17 atk. kam.) - 24, J.Meeksas ir N.Youngas – po 19, W.Johnsonas – 13, P.Gasolis (9 atk. kam., 7 rez. perd.) - 12, S.Blake'as (16 rez. perd.) - 9, S.Williams ir J.Farmaras – po 6, X.Henry – 4, C.Kamanas – 2.

Kitose rungtynėse antrąją pergalę iš eilės iškovojo „Memphis Grizzlies“ krepšininkai. Jie išvykoje 97:86 (25:18, 22:16, 27:31, 23:21) įveikė „Sacramento Kings“ ekipą.

„Grizzlies“ (5/5): Z.Randolphas (10 atk. kam.) - 22, M.Gasolis (8 atk. kam., 9 rez. perd.) ir M.Conley (9 rez. perd.) - po 19, T.Allenas – 12, J.Baylessas – 8, T.Prince'as (9 atk. kam.) ir K.Koufos – po 6, Q.Pondexteris – 5.

„Kings“ (2/7): T.Outlaw – 18, I.Thomas – 15, M.Thorntonas – 12, J.Salmonsas – 10, D.Cousinsas – 9, G.Vasquezas – 8, B.McLemore'as – 5, L.Mbah a Moute – 4, J.Thompsonas – 3, H.Ndiaye – 2.

REPORTERIS: šalys ragina Sakartvelą atšaukti „užsienio agentų“ įstatymą