„Iššūkio“ taurės turnyre - įspūdingas A.Pečiukevičiaus žaidimas

1. Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) 3 3 0 216:199 6

A.Pečiukevičius pelnė 25 taškus.<br>M.Kulbio nuotr. iš archyvo

BNS ir lrytas.lt inf.

Nov 20, 2013, 1:26 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 6:29 AM

Antradienį C grupės trečiojo turo rungtynėse Tartu krepšininkai namuose 99:65 (25:17, 26:22, 27:16, 21:10) sutriuškino antrąją nesėkmę patyrusią bei autsaidere tapusią Manto Griškėno Sioderteljės „Kings“ (Švedija) ekipą ir pakilo į antrąją vietą grupėje.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs A.Pečiukevičius pelnė 25 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 28 minutes jis pataikė 4 tritaškius iš 5, 4 dvitaškius iš 5 bei visus 5 baudų metimus.

20 minučių žaidusio M.Griškėno sąskaitoje 5 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 1/3, baudos 0/2) taškai, 3 sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas ir pražanga.

Vienvaldžiais C grupės lyderiais lieka trečiąją pergalę iškovoję Ventspilio „Ventspils“ (Latvija) krepšininkai, svečiuose 78:71 (17:25, 28:9, 15:15, 18:22) įveikę antrąją nesėkmę patyrusią bei trečiąją poziciją išsaugojusią Arno Labucko Vienos „BC Zepter“ (Austrija) ekipą.

A.Labuckas į svečių krepšį įmetė 11 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 kartus suklydo ir prasižengė 2 sykius. Per 38 žaidimo minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 5 ir 1 dvitaškį iš 2.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

2. Tartu „Rock“ (Estija) 3 1 2 238:213 4

3. Vienos „BC Zepter“ (Austrija) 3 1 2 226:234 4

4. Sioderteljės „Kings“ (Švedija) 3 1 2 210:244 4

Antrąją nesėkmę antradienį patyrė ir į trečiąją vietą H grupėje smuktelėjo Targu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija) klubas su Vaidotu Pečiuku, išvykoje 68:70 (17:13, 8:22, 23:18, 20:17) nusileidęs Samokovo „Rilski Sportlist“ (Bulgarija) penketukui.

Lietuvis pralaimėjusiems pelnė 6 taškus, sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. 33 minutes rungtyniavęs V.Pečiukas prametė visus 4 tritaškius bei pataikė 3 dvitaškius metimus iš 4.

H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 2 2 0 158:138 4

2. Samokovo „Rilski Sportlist“ (Bulgarija) 3 1 2 209:219 4

3. Targu Murešo „BC Mureš“ (Rumunija) 3 1 2 223:234 4

4. Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija) 2 1 1 157:156 3

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Hertogenboso „SPM Shoeters“ (Olandija) 2 2 0 161:147 4

2. Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) 2 1 1 150:151 3

3. Dižono „Basket“ (Prancūzija) 2 1 1 133:138 3

4. Rakverės „Tarvas“ (Estija) 2 0 2 135:143 2

Iš viso reguliariajame sezone aštuoniose grupėse žaidžia 32 komandos, o į antrąjį varžybų etapą - „Last 16“ turnyrą - pateks po dvi geriausias grupių komandas.