NBA rungtynėse - galingas J.Valančiūno žaidimas ir „Raptors“ pergalė

„Toronto Raptors" (6 pergalės/7 pralaimėjimai) pirmą kartą nuo 2010-ųjų laimėjo dvejas rungtynes iš eilės lapkričio mėnesį. R.Gay'aus ir D.DeRozano vedamas Kanados klubas namie 96:88 (32:27, 19:11, 15:32, 30:18) nugalėjo „Washington Wizards" komandą (4/8).

J.Valančiūnas dėl kamuolio grumiasi su „Wizards" žaidėju G.Temple.<br>AP nuotr.

Nov 23, 2013, 7:49 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 5:07 AM

„Raptors" krepšininkai labai silpnai sužaidė trečiąjį kėlinuką, kurį pralaimėjo 15:32. Bet vėliau šeimininkai spurtavo 17:3, įgijo dviženklį pranašumą ir persvarą išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Starto penkete mačą pradėjęs J.Valančiūnas surinko dvigubą dviženklį - pelnė 11 taškų ir atkovojo 13 kamuolių (daugiausia komandoje). Per 37 žaidimo minutes lietuvis metė net 14 dvitaškių, tačiau pataikė tik 5, taip pat vieną baudos metimą iš dviejų, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir kartą prasižengė.

J.Valančiūnas pranoko tiesioginį savo varžovą M.Gortatą - „Wizards" vidurio puolėjas iš Lenkijos mačą taip pat pradėjo starto penkete ir per 32 minutes pelnė 6 taškus (3/10 metimų), atkovojo 8 kamuolius.

Nugalėtojams po 17 taškų pelnė R.Gay'us (6/16 metimų) ir D.DeRozanas (7/14 metimų), 14 - A.Johnsonas, 12 - K.Lowry.

Vašingtono komandos neišgelbėjo 37 taškus pelnęs J.Wallas (15/21 metimų). B.Bealas surinko 17 taškų, Nene - 10.

Po šių rungtynių „Raptors" krepšininkai galės trumpam atsikvėpti - kitas rungtynes Toronto ekipa žais antradienį su „Brooklyn Nets" komanda.