Septyniese žaidę „Nevėžio“ krepšininkai nutraukė dviejų nesėkmių seriją

Išretėjusiomis gretomis žaidusi Kėdainių „Nevėžio“ (6-2) komanda Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją. Gintaro Leonavičiaus vedama ekipa Garliavoje 61:58 (13:13, 25:16, 14:11, 9:18) pranoko vietos Kauno r. „LSU-Atleto“ (2-7) krepšininkus.

G.Leonavičius vedė savo ekipą į pergalę.<br>V.Mikaičio nuotr.

Nov 24, 2013, 6:04 PM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:36 AM

Svečiai nuo varžovų nutolo antrame kėlinyje, kuomet spurtavo 12:2 ir įgijo solidų pranašumą (50:33, 28-ąją min.). Visgi Edo Nickaus auklėtiniai nenuleido rankų ir iki mačo pabaigos likus žaisti 37,4 sekundės komandas skyrė vos taškas (57:56).

Simo Buterlevičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė, tačiau kamuolį puolime atkovojęs Rolandas Jakštas be klaidų sumetė dvi baudas ir padidino „Nevėžio“ persvarą iki 3 taškų (59:56).

Kitoje atakoje Jakštas tyčia prasižengė prieš Karolį Babkauską, kuris taip pat prie baudų metimo linijos neklydo (58:59). Netrukus baudų metimo maratoną pratęsė ir Simas Buterlevičius (61:58). Pratęsimą galėjęs išplėšti Babkausko tritaškis tikslo nepasiekė.

Šiame mače „Nevėžiui“ negalėjo padėti Tyrone'as Brazeltonas, Arvydas Šikšnius, čiurnos traumą patyręs Valdas Dabkus bei komandą palikęs Vilmantas Dilys.

Pirmą kartą šį sezoną į aikštelę įžengė 216 cm ūgio Darius Šilinskis, kuris atliko reabilitaciją po vasarą atliktos kojos operacijos. Vidurio puolėjas aikštelėje praleido 20 minučių, pelnė 6 taškus (3/7 dvit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 14 (3/16 metimų), Žygimantas Skučas 11 (10 atk. kam.), Šarūnas Vingelis 9, Tomas Urbonas 9 (8 atk. kam.).

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 22, Simas Buterlevičius 8 (2/12 metimų), Vidas Ginevičius 7, Povilas Butkevičius 7 (7 atk. kam.), Rolandas Jakštas 7.

Kitas rungtynes „Nevėžis“ šeštadienį (11.30) žais išvykoje su Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa, o „LSU-Atletas“ antradienį (11.26) namuose išmėgins jėgas su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komanda.