Šeštadienio vakaras D.Motiejūnui - viena žaidimo minutė

„Houston Rockets" (9 pergalės/ 5 pralaimėjimai) komandoje netikėtai iššovė Aaronas Brooksas, o gynėjo vedama komanda šeštadienio vakarą NBA reguliaraus sezono rungtynėse namie 112:101 (25:18, 30:24, 27:32, 30:27) nugalėjo „Minnesota Timberwolves" klubą (8/7).

Dėl kamuolio grumiasi D.Howardas (kairėje) ir N.Pekovičius.<br>AP nuotr.

Nov 24, 2013, 8:12 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 4:46 AM

Šeštą sezoną NBA lygoje žaidžiantis A.Brooksas surinko 26 taškus ir pirmą kartą per trejus metus pelnė daugiau nei 20 taškų. Tai buvo ketvirtoji iš eilės „Rockets" pergalė savo arenoje.

Šiame mače šeimininkai pavydėtinai atakavo nuo trijų taškų zonos, pataikę 55 proc. metimų (17 iš 31). Net šeši nugalėtojų komandos, kuriai nepadėjo lyderis J.Hardenas, žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

Antras pagal rezultatyvumą buvo J.Linas (5 atk. kam., 5 rez. perd.), pelnęs 19 taškų. T.Jonesas (10 atk. kam.) surinko 18 taškų, P.Beverley - 17, C.Parsonsas (6 atk. kam.) - 14, D.Howardas (13 atk. kam., 4 blk.) - 11.

D.Motiejūnas aikštėje praleido vos vieną minutę, per kurią niekuo nepasižymėjo. J.Liną pakeitęs lietuvis žaidė paskutinę mačo minutę, kai rezultatas jau nekėlė abejonių.

Minesotos komandai K.Love'as (15 atk. kam.) pelnė 27 taškus (11/27 metimų), C.Breweris - 22, K.Martinas - 19, N.Pekovičius (7 atk. kam.) - 14, R.Rubio (8 rez. perd., 3/9 metimų) ir A.Švedas - po 7.

Kitas rungtynes „Rockets" žais pirmadienį su „Memphis Grizzlies" ekipa.