J.Kiddas – sukčius, arba kaip išsigalvoti lemiamą minutės pertraukėlę

Iki NBA rungtynių su „Los Angeles Lakers“ pabaigos likus 8 sek. „Brooklyn Nets“ klubas atsiliko 94:97 ir neturėjo minutės pertraukėlių, kuri galbūt galėtų padėti per paskutinę ataką išplėšti pratęsimą. Tačiau NBA debiutuojantis treneris, buvęs ilgametis įžaidėjas Jasonas Kiddas, laikantis Bruklino komandos vairą, rado originalų būdą, kaip gauti papildomo laiko.

J.Kiddo gudrybė nepadėjo. Komanda vis tiek pralaimėjo, o NBA neabejotinai turėtų nubausti gudrautoją.<br>AP nuotr.

Nov 28, 2013, 10:27 AM, atnaujinta Feb 20, 2018, 2:47 AM

Per susitikimo pauzę jis tyčia paprašė savo komandos žaidėjo Tyshawno Tayloro šiek tiek į ji atsitrenkti ir suvaidinęs išpylė gėrimą ant parketo.

Kol arenos pagalbininkai valė parketą, J.Kiddas nubraižė derinį. Tiesa, gudrybė vis tiek neišgelbėjo „Nets“ komandos – Paulo Pierce‘o tolimas metimas skriejo pro šalį ir „Lakers“ šventė pergalę.

Pats J.Kiddas po rungtynių neigė, kad specialiai išmetė gėrimą. „Puodelis man išslydo iš rankų, kai trenkėsi Ty. Prakaituoti delnai. Niekada gerai nesaugojau ir kamuolio. Kovos įkarštyje stengiesi sutelkti vaikinus, o puodelis tiesiog iškrito iš rankų“, - kalbėjo pirmą sezoną treneriu dirbantis J.Kiddas.

Neabejojama, kad už šį epizodą NBA nubaus pagudrauti nusprendusį J.Kiddą.